TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 2025 wordt Gerard Joling 65 jaar én hij zit veertig jaar in het vak. Genoeg reden voor een realityserie. Of zoals hij het zelf noemt: een reallifesoap.
In Only Joling wordt de entertainer gevolgd bij optredens en presentatieklussen. Ook is Joling thuis, met familie en vrienden te zien.
Het wordt een eerlijk portret, bezweert de zanger. “Ik ga niet tien keer uit een auto stappen voor het perfecte shot. En ik kom in beeld als ik net mijn bed uitkom. Nou, dan is de ijdelheid wel ver weg hoor.”
Er komen in Only Joling diverse bekende vrienden van Joling langs. “We filmen bij De Toppers, dus René Froger, Jeroen van der Boom en Jan Smit zitten erin. Patty Brard komt ook langs. En we gaan nog filmen op mijn verjaardag in april, daar duiken diverse bekende namen op.”
Only Joling is vanaf 28 maart 2025 elke vrijdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman