TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2025 wordt Gerard Joling 65 jaar én hij zit veertig jaar in het vak. Genoeg reden voor een realityserie. Of zoals hij het zelf noemt: een reallifesoap.
In Only Joling wordt de entertainer gevolgd bij optredens en presentatieklussen. Ook is Joling thuis, met familie en vrienden te zien.
Het wordt een eerlijk portret, bezweert de zanger. “Ik ga niet tien keer uit een auto stappen voor het perfecte shot. En ik kom in beeld als ik net mijn bed uitkom. Nou, dan is de ijdelheid wel ver weg hoor.”
Er komen in Only Joling diverse bekende vrienden van Joling langs. “We filmen bij De Toppers, dus René Froger, Jeroen van der Boom en Jan Smit zitten erin. Patty Brard komt ook langs. En we gaan nog filmen op mijn verjaardag in april, daar duiken diverse bekende namen op.”
Only Joling is vanaf 28 maart 2025 elke vrijdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Expeditie Robinson-kandidaten Camiel en Mátyás houden hun eigen eetproef
10:27Dit programma vervangt Hunted op de maandagavond
08:31De TV van gisteren: Floor Jansen blaast iedereen omver met rocknummer in Als IK het Zing
06:47Vanavond op TV: Schaatsen: EK afstanden Tomaszów, MasterChef USA, Unstoppable
22:04Kijkers geraakt door verhaal van Klaas in Winter Vol Liefde