TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2025 wordt Gerard Joling 65 jaar én hij zit veertig jaar in het vak. Genoeg reden voor een realityserie. Of zoals hij het zelf noemt: een reallifesoap.
In Only Joling wordt de entertainer gevolgd bij optredens en presentatieklussen. Ook is Joling thuis, met familie en vrienden te zien.
Het wordt een eerlijk portret, bezweert de zanger. “Ik ga niet tien keer uit een auto stappen voor het perfecte shot. En ik kom in beeld als ik net mijn bed uitkom. Nou, dan is de ijdelheid wel ver weg hoor.”
Er komen in Only Joling diverse bekende vrienden van Joling langs. “We filmen bij De Toppers, dus René Froger, Jeroen van der Boom en Jan Smit zitten erin. Patty Brard komt ook langs. En we gaan nog filmen op mijn verjaardag in april, daar duiken diverse bekende namen op.”
Only Joling is vanaf 28 maart 2025 elke vrijdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Kijkers geraakt door eerbetoon aan Paulien Cornelisse in De Slimste Mens
17:42Komende maand in GTST: Onverwachte verliefdheden en de pijnlijke waarheid
14:46De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:10De Nederlandse crimecomedy Bovensloters zie je vanaf deze datum ook op tv
13:40Zo loopt de 33e cyclus van De Bondgenoten af volgens de geruchten