TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2025 wordt Gerard Joling 65 jaar én hij zit veertig jaar in het vak. Genoeg reden voor een realityserie. Of zoals hij het zelf noemt: een reallifesoap.
In Only Joling wordt de entertainer gevolgd bij optredens en presentatieklussen. Ook is Joling thuis, met familie en vrienden te zien.
Het wordt een eerlijk portret, bezweert de zanger. “Ik ga niet tien keer uit een auto stappen voor het perfecte shot. En ik kom in beeld als ik net mijn bed uitkom. Nou, dan is de ijdelheid wel ver weg hoor.”
Er komen in Only Joling diverse bekende vrienden van Joling langs. “We filmen bij De Toppers, dus René Froger, Jeroen van der Boom en Jan Smit zitten erin. Patty Brard komt ook langs. En we gaan nog filmen op mijn verjaardag in april, daar duiken diverse bekende namen op.”
Only Joling is vanaf 28 maart 2025 elke vrijdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026