TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2025 wordt Gerard Joling 65 jaar én hij zit veertig jaar in het vak. Genoeg reden voor een realityserie. Of zoals hij het zelf noemt: een reallifesoap.
In Only Joling wordt de entertainer gevolgd bij optredens en presentatieklussen. Ook is Joling thuis, met familie en vrienden te zien.
Het wordt een eerlijk portret, bezweert de zanger. “Ik ga niet tien keer uit een auto stappen voor het perfecte shot. En ik kom in beeld als ik net mijn bed uitkom. Nou, dan is de ijdelheid wel ver weg hoor.”
Er komen in Only Joling diverse bekende vrienden van Joling langs. “We filmen bij De Toppers, dus René Froger, Jeroen van der Boom en Jan Smit zitten erin. Patty Brard komt ook langs. En we gaan nog filmen op mijn verjaardag in april, daar duiken diverse bekende namen op.”
Only Joling is vanaf 28 maart 2025 elke vrijdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos