TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Yvon Jaspers maakt zich in deze Onze Boerderij: En Nu Zelf grote zorgen. De kosten voor haar varkens vallen hoger uit dan verwacht en ze weet zich er even geen raad mee. Henri kan haar gelukkig verder helpen met de kwestie.
Dahliakwekers Linda en Marlies leren Jaspers juist hoe de bloemen ook in de winter mooi blijven. Ze wil ze aanplanten voor haar nieuwste project: een pluktuin.
Van schapenhouder Sander, de partner van Boer Zoekt Vrouw-deelneemster Janine, krijgt ze een cursus schapen scheren voor beginners. Dat is een hele klus, ondervindt Jaspers, maar toch is het hard nodig. Het is hygiënisch en lammetjes kunnen zo makkelijker bij hun moeder drinken. Bovendien kunnen schapen die een te dikke vacht hebben omvallen en op hun rug belanden.
Deze twee deelnemers van De Bondgenoten hebben spijt dat ze naar huis zijn gegaan
13:00Marly van der Velden laat zich uit over de toekomst van GTST
11:34Tina Nijkamp: 'Ik denk dat de Gouden Televizier-Ring naar dit programma gaat'
10:47Nederlandse Downton Abbey op komst? Grand Hotel aan Zee is kostuumdrama uit Noordwijk
10:02Tommy van Lent (Remy Morero): 'Dit verhaal krijgt staartje in Gooische Vrouwen'