TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Engeland houden Angela en haar vader ruim tienduizend varkens. Het voer oogsten ze zelf, de varkensmest strooien ze uit over hun akkers en energie wekken ze op met zonnepanelen. Het vlees verkopen ze aan landelijke supermarkten en in hun boerderijwinkel.
In het seizoensslot van Onze Boerderij in Europa krijgen de zelfvoorzienende boeren bezoek van Yvon Jaspers, Marnix en zijn vriendin Emmie. Zij hebben 'slechts' veertig koeien, en wat paarden, schapen en varkens, en kunnen zich niet voorstellen om zó veel dieren te houden. Ook Jaspers is nieuwsgierig en vraagt het recht op de vrouw af: waarom kiest Angela niet voor minder varkens?
Bij Tom vinden Marnix en Emmie wel iemand uit hun straatje. Hij verzorgt tweehonderd zeldzame longhornkoeien.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival