TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Engeland houden Angela en haar vader ruim tienduizend varkens. Het voer oogsten ze zelf, de varkensmest strooien ze uit over hun akkers en energie wekken ze op met zonnepanelen. Het vlees verkopen ze aan landelijke supermarkten en in hun boerderijwinkel.
In het seizoensslot van Onze Boerderij in Europa krijgen de zelfvoorzienende boeren bezoek van Yvon Jaspers, Marnix en zijn vriendin Emmie. Zij hebben 'slechts' veertig koeien, en wat paarden, schapen en varkens, en kunnen zich niet voorstellen om zó veel dieren te houden. Ook Jaspers is nieuwsgierig en vraagt het recht op de vrouw af: waarom kiest Angela niet voor minder varkens?
Bij Tom vinden Marnix en Emmie wel iemand uit hun straatje. Hij verzorgt tweehonderd zeldzame longhornkoeien.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan