TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onze man bij de Taliban (VPRO), Rampvlucht (KRO-NCRV) en De jurk en het scheepswrak (NTR) maken kans op de Zilveren Nipkowschijf. Daarnaast is Even tot hier onderscheiden. De winnaar van de Gouden Televizier-Ring krijgt de Ere Zilveren Nipkowschijf.
De jury maakte de genomineerden woensdag bekend in Jinek.
De Zilveren Nipkowschijf is een prijs voor het beste tv-programma of de beste tv-maker. De uitreiking van de prijs vindt op donderdag 15 juni plaats. Dan wordt ook de Zilveren Reismicrofoon overhandigd voor het beste radioprogramma of de beste radiomaker.
Vorig jaar ging de Zilveren Nipkowschijf naar het online programma BOOS van Tim Hofman. De televisiemaker kreeg de onderscheiding voor zijn uitzending over de misstanden achter de schermen van The Voice of Holland.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje