TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thomas Erdbrink deed als correspondent eerder verslag over het leven in Iran. Nu is hij in buurland Afghanistan en het lijkt of de Iraanse geschiedenis zich daar herhaalt. Muzikanten moeten er vrezen voor hun leven, want de taliban verbieden muziek.
Wie muziek speelt wordt gedood of verdwijnt plotseling, de instrumenten moeten vernield. Onze Man bij de Taliban ziet hoe de geestelijken de muziek uit de hoofden van mensen proberen te halen. Universiteiten sluiten. In Kaboel is haast geen vrouw meer op straat te zien. Als ze overspel hebben gepleegd mogen ze wel in het openbaar gestenigd worden. Maar er is hoop.
In Iran staan mannen én vrouwen op de barricaden voor hun vrijheid. In Afghanistan komt het volk heel voorzichtig ook in opstand tegen het regime.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen