TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thomas Erdbrink deed als correspondent eerder verslag over het leven in Iran. Nu is hij in buurland Afghanistan en het lijkt of de Iraanse geschiedenis zich daar herhaalt. Muzikanten moeten er vrezen voor hun leven, want de taliban verbieden muziek.
Wie muziek speelt wordt gedood of verdwijnt plotseling, de instrumenten moeten vernield. Onze Man bij de Taliban ziet hoe de geestelijken de muziek uit de hoofden van mensen proberen te halen. Universiteiten sluiten. In Kaboel is haast geen vrouw meer op straat te zien. Als ze overspel hebben gepleegd mogen ze wel in het openbaar gestenigd worden. Maar er is hoop.
In Iran staan mannen én vrouwen op de barricaden voor hun vrijheid. In Afghanistan komt het volk heel voorzichtig ook in opstand tegen het regime.
NPO Zapp-jeugdserie Hein verkocht aan Canal+ en straks te zien in Europa én Afrika
13:43100 dagen in de gehandicaptenzorg bezorgt VPRO recordaantal streams
10:56Toch geen definitief afscheid van Kassa: programma gaat online verder
10:00Een kijkje in de rijke carrière van Gouden Televizier Oeuvre-Ring-winnaar Joop van den Ende
09:46Welk programma vervangt Got Talent op RTL 4?