TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als vorig jaar staat Oorlog is Erfelijk in de periode rond 4 en 5 mei stil bij de manier waarop een oorlog levens kan veranderen.
In het programma spreekt Natascha van Weezel met prominente Nederlanders die zelf een oorlog hebben meegemaakt of zijn geraakt door het oorlogstrauma van een ouder of naaste. Ook lang nadat een oorlog voorbij is kunnen oorlogstrauma's namelijk nog worden doorgegeven op volgende generaties.
In deze eerste aflevering vertelt actrice Isa Hoes dat haar Joodse moeder moest onderduiken tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hierdoor was de oorlog thuis altijd aanwezig. De Oekraïens-Nederlandse oud-voetballer Evgeniy Levchenko hoorde over de Tweede Wereldoorlog van zijn grootouders, maar voelt nu zelf hoe het is om een oorlog mee te maken.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
08:42De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST