TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als vorig jaar staat Oorlog is Erfelijk in de periode rond 4 en 5 mei stil bij de manier waarop een oorlog levens kan veranderen.
In het programma spreekt Natascha van Weezel met prominente Nederlanders die zelf een oorlog hebben meegemaakt of zijn geraakt door het oorlogstrauma van een ouder of naaste. Ook lang nadat een oorlog voorbij is kunnen oorlogstrauma's namelijk nog worden doorgegeven op volgende generaties.
In deze eerste aflevering vertelt actrice Isa Hoes dat haar Joodse moeder moest onderduiken tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hierdoor was de oorlog thuis altijd aanwezig. De Oekraïens-Nederlandse oud-voetballer Evgeniy Levchenko hoorde over de Tweede Wereldoorlog van zijn grootouders, maar voelt nu zelf hoe het is om een oorlog mee te maken.
Malgosia: 'Mijn fans willen dat ik in De Bondgenoten ga, naar mijn schoonzoon Ricardo'
13:28Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max