TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als vorig jaar staat Oorlog is Erfelijk in de periode rond 4 en 5 mei stil bij de manier waarop een oorlog levens kan veranderen.
In het programma spreekt Natascha van Weezel met prominente Nederlanders die zelf een oorlog hebben meegemaakt of zijn geraakt door het oorlogstrauma van een ouder of naaste. Ook lang nadat een oorlog voorbij is kunnen oorlogstrauma's namelijk nog worden doorgegeven op volgende generaties.
In deze eerste aflevering vertelt actrice Isa Hoes dat haar Joodse moeder moest onderduiken tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hierdoor was de oorlog thuis altijd aanwezig. De Oekraïens-Nederlandse oud-voetballer Evgeniy Levchenko hoorde over de Tweede Wereldoorlog van zijn grootouders, maar voelt nu zelf hoe het is om een oorlog mee te maken.
Wanneer is de finale van De Verraders 2026 te zien op tv?
12:40Zien: heftige ruzie tussen Salar en Mercedes in De Bondgenoten
10:50'Splinter Chabot kijkt neer op Thomas van Groningen, Hélène Hendriks en Victor Vlam'
10:26Oscars 2026: bekijk de hoogtepunten
09:32Storm aan tv-kritiek op Bellinga's na Apartheid-opmerking: 'Kwaadaardig dom'