TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Koninklijk Concertgebouworkest begint ieder concertseizoen met een gratis openluchtconcert, steeds in een ander deel van Amsterdam. Na de Dam, het Westerpark en de NDSM-werf strijkt het Concertgebouworkest voor deze Opening Night neer in het Nelson Mandelapark in Amsterdam-Zuidoost.
In het bijzijn van koningin Máxima presenteert het orkest een programma vol dans en ritme. Onder leiding van dirigent Andrés Orozco-Estrada zijn er werken te horen van Richard Strauss, Camille Saint-Saëns, Igor Stravinski en Arturo Márquez en de hedendaagse componisten Anna Meredith en de Nederlander Joey Roukens.
Een speciale gastrol is er voor rapper sor. De Maestro-winnaar van 2022 speelt symfonische bewerkingen van zijn nummers ‘Voor mij’, ‘Zo zijn’ en ‘Yuh’.
Opening Night - Het Concertgebouworkest 2024 zie je op zaterdag 14 september vanaf 23:00 uur bij AVROTROS op NPO 2.
Partnerbijdrage
Nicky van der Gijp heeft duidelijk nog wat te winnnen bij De Oranjezomer-kijkers
13:10Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Dit zijn de 5 winnaars van de derde kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2026