TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Koninklijk Concertgebouworkest begint ieder concertseizoen met een gratis openluchtconcert, steeds in een ander deel van Amsterdam. Na de Dam, het Westerpark en de NDSM-werf strijkt het Concertgebouworkest voor deze Opening Night neer in het Nelson Mandelapark in Amsterdam-Zuidoost.
In het bijzijn van koningin Máxima presenteert het orkest een programma vol dans en ritme. Onder leiding van dirigent Andrés Orozco-Estrada zijn er werken te horen van Richard Strauss, Camille Saint-Saëns, Igor Stravinski en Arturo Márquez en de hedendaagse componisten Anna Meredith en de Nederlander Joey Roukens.
Een speciale gastrol is er voor rapper sor. De Maestro-winnaar van 2022 speelt symfonische bewerkingen van zijn nummers ‘Voor mij’, ‘Zo zijn’ en ‘Yuh’.
Opening Night - Het Concertgebouworkest 2024 zie je op zaterdag 14 september vanaf 23:00 uur bij AVROTROS op NPO 2.
Dit zijn de best gewaardeerde programma’s op NPO Start van het afgelopen kwartaal
12:10Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce