TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jaarlijks leidt ongeveer 40 procent van de misdaden die in Opsporing Verzocht aan bod komen tot aanhoudingen. In dit jaaroverzicht blikt Anniko van Santen terug op enkele zaken die werden opgelost dankzij tips van het publiek.
Zo was er de dief op Schiphol die honderden gloednieuwe smartphones ontvreemdde. Door zich voor te doen als vrachtwagenchauffeur, ging hij er vandoor met een buit van maar liefst 1,7 miljoen euro. Lang kon de crimineel niet genieten van zijn waar. Slechts een dag nadat bewakingsbeelden van de diefstal te zien waren in Opsporing Verzocht, arresteerde de politie een verdachte.
Helaas werden niet alle zaken zo snel opgelost. In het jaaroverzicht is dan ook aandacht voor de onderzoeken waarvoor de gouden tip nog ontbreekt.
Het Opsporing Verzocht Jaaroverzicht is op donderdag 28 december vanaf 20:49 uur te zien op NPO2.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad