TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Britse vorstin Victoria - die regeerde van 1837 tot en met 1901 - verruilde haar werkpaleis in het drukke Londen regelmatig voor Osborne House. Samen met haar echtgenoot prins Albert beleefde ze, naar eigen zeggen, de gelukkigste tijd van haar leven in dit zomerverblijf.
Osborne House, gelegen aan de kust van het Isle of Wight, werd gebouwd tussen 1845 - 1851. De architect was Thomas Cubitt, die in dezelfde periode de voorgevel van Buckingham Palace realiseerde. Victoria overleed zelfs in Osborne House.
Na haar dood werd het een opleidingscentrum voor officieren en tegenwoordig is het voor het publiek toegankelijk. Osborne House: Een Koninklijk Oord geeft toegang waar het publiek niet mag komen en vertelt de geschiedenis van deze bijzondere residentie.
Osborne House: Een Koninklijk Oord is op zaterdag 19 april 2025 om 20:10 uur te zien op NPO 2.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame