TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Britse vorstin Victoria - die regeerde van 1837 tot en met 1901 - verruilde haar werkpaleis in het drukke Londen regelmatig voor Osborne House. Samen met haar echtgenoot prins Albert beleefde ze, naar eigen zeggen, de gelukkigste tijd van haar leven in dit zomerverblijf.
Osborne House, gelegen aan de kust van het Isle of Wight, werd gebouwd tussen 1845 - 1851. De architect was Thomas Cubitt, die in dezelfde periode de voorgevel van Buckingham Palace realiseerde. Victoria overleed zelfs in Osborne House.
Na haar dood werd het een opleidingscentrum voor officieren en tegenwoordig is het voor het publiek toegankelijk. Osborne House: Een Koninklijk Oord geeft toegang waar het publiek niet mag komen en vertelt de geschiedenis van deze bijzondere residentie.
Osborne House: Een Koninklijk Oord is op zaterdag 19 april 2025 om 20:10 uur te zien op NPO 2.
Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'
09:37Gele kaart voor nieuwkomer Frank maakt veel los onder De Bondgenoten-kijkers
08:59Eerste beelden Flikken Maastricht seizoen 20 verschenen: dit gaat er gebeuren met Wolfs