TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Coen Verbraak voert in dit tweede seizoen van Over Leven - dit keer vanuit het Groote Museum in Artis - opnieuw diepgaande gesprekken over de zin van het leven, tegenslag en voorspoed. Zijn gast in deze eerste aflevering kan over al deze zaken meepraten.
Strafrechtadvocaat Gerard Spong ontsnapte twee keer aan de dood: in 1980 bij een schijnexecutie in Suriname en in 2022 toen hij na een coronabesmetting op de intensive care belandde. “De nachten waren het ergste, dan ben je alleen overgeleverd aan je angsten. Als je zo dicht bij de dood hebt verkeerd, besef je hoe kwetsbaar en nietig een mens is”, zegt hij daarover. Spong is al vijftig jaar werkzaam als advocaat. In die tijd heeft hij verdachten bijgestaan in strafzaken in binnen- en buitenland.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days