TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Coen Verbraak voert in dit tweede seizoen van Over Leven - dit keer vanuit het Groote Museum in Artis - opnieuw diepgaande gesprekken over de zin van het leven, tegenslag en voorspoed. Zijn gast in deze eerste aflevering kan over al deze zaken meepraten.
Strafrechtadvocaat Gerard Spong ontsnapte twee keer aan de dood: in 1980 bij een schijnexecutie in Suriname en in 2022 toen hij na een coronabesmetting op de intensive care belandde. “De nachten waren het ergste, dan ben je alleen overgeleverd aan je angsten. Als je zo dicht bij de dood hebt verkeerd, besef je hoe kwetsbaar en nietig een mens is”, zegt hij daarover. Spong is al vijftig jaar werkzaam als advocaat. In die tijd heeft hij verdachten bijgestaan in strafzaken in binnen- en buitenland.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
