TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Coen Verbraak voert in dit tweede seizoen van Over Leven - dit keer vanuit het Groote Museum in Artis - opnieuw diepgaande gesprekken over de zin van het leven, tegenslag en voorspoed. Zijn gast in deze eerste aflevering kan over al deze zaken meepraten.
Strafrechtadvocaat Gerard Spong ontsnapte twee keer aan de dood: in 1980 bij een schijnexecutie in Suriname en in 2022 toen hij na een coronabesmetting op de intensive care belandde. “De nachten waren het ergste, dan ben je alleen overgeleverd aan je angsten. Als je zo dicht bij de dood hebt verkeerd, besef je hoe kwetsbaar en nietig een mens is”, zegt hij daarover. Spong is al vijftig jaar werkzaam als advocaat. In die tijd heeft hij verdachten bijgestaan in strafzaken in binnen- en buitenland.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'