TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Coen Verbraak voert in dit tweede seizoen van Over Leven - dit keer vanuit het Groote Museum in Artis - opnieuw diepgaande gesprekken over de zin van het leven, tegenslag en voorspoed. Zijn gast in deze eerste aflevering kan over al deze zaken meepraten.
Strafrechtadvocaat Gerard Spong ontsnapte twee keer aan de dood: in 1980 bij een schijnexecutie in Suriname en in 2022 toen hij na een coronabesmetting op de intensive care belandde. “De nachten waren het ergste, dan ben je alleen overgeleverd aan je angsten. Als je zo dicht bij de dood hebt verkeerd, besef je hoe kwetsbaar en nietig een mens is”, zegt hij daarover. Spong is al vijftig jaar werkzaam als advocaat. In die tijd heeft hij verdachten bijgestaan in strafzaken in binnen- en buitenland.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen