TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Roy heeft bijzonder nieuws in Over mijn lijk en meteen is de grote vraag of het te maken heeft met zijn langgekoesterde wens. De Brabander maakt er immers geen geheim van dat hij een kind wil.
Kiki zoekt ondertussen een urn uit in een atelier en versiert deze met zelfgekleide vlinders. De Limburgse maakte vlak na haar kankerdiagnose een bucketlist, waarop ook een ontmoeting met Chantal Janzen stond. Alles wat zij deed, wilde Kiki ook doen in de toekomst. De ontmoeting kwam er, het klikte, en een mooie vriendschap was geboren.
Kiki’s overlijden in juli 2021 maakte dan ook diepe indruk op Janzen, vertelt de presentatrice in het AD. “Ik heb gezongen op haar uitvaart, dat heb ik alleen maar kunnen doen omdat ik het verdriet die dag niet binnen liet komen.”
Shownieuws tipt Donny Roelvink: 'Pak je koffers en vertrek'
12:29Thomas trapt zijn Oranjezomer-week af met deze gasten
11:16Fred haalt uit naar Ellen in B&B Vol Liefde: 'Fysiek is het een oma'
10:26Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek