TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Erik Dijkstra ontvangt in een nieuwe reeks van Per Seconde Wijzer weer slimme kandidaten die vragen beantwoorden in categorieën als sport, wetenschap en geschiedenis. Het is een iconische quiz die niet van de televisie is te slaan: al sinds 1967 is het spelprogramma te zien. Sinds die tijd is er nauwelijks iets aan het spelformat veranderd.
Dijkstra presenteert de quiz sinds 2018 en heeft inmiddels aardig wat kandidaten voorbij zien komen. Bijvoorbeeld een jonge student, die na drie foutloze rondes de vierde ronde niet aandurfde en besloot te stoppen. "Ja dit is al best veel geld, dat kan ik eigenlijk niet missen als arme student", zei hij tegen Dijkstra. Volgens de presentator had deze kandidaat achteraf ontzettend veel spijt van die keuze.
Per Seconde Wijzer is vanaf maandag 30 oktober 2023 weer dagelijks om 19:53 uur te zien op NPO2.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie