TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Erik Dijkstra ontvangt in een nieuwe reeks van Per Seconde Wijzer weer slimme kandidaten die vragen beantwoorden in categorieën als sport, wetenschap en geschiedenis. Het is een iconische quiz die niet van de televisie is te slaan: al sinds 1967 is het spelprogramma te zien. Sinds die tijd is er nauwelijks iets aan het spelformat veranderd.
Dijkstra presenteert de quiz sinds 2018 en heeft inmiddels aardig wat kandidaten voorbij zien komen. Bijvoorbeeld een jonge student, die na drie foutloze rondes de vierde ronde niet aandurfde en besloot te stoppen. "Ja dit is al best veel geld, dat kan ik eigenlijk niet missen als arme student", zei hij tegen Dijkstra. Volgens de presentator had deze kandidaat achteraf ontzettend veel spijt van die keuze.
Per Seconde Wijzer is vanaf maandag 30 oktober 2023 weer dagelijks om 19:53 uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde