TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Peter Pannekoeks tweede avondvullende voorstelling Later Was Alles Beter speelt zich af in de tussentijd. Hij begint met het einde - ‘Dan hebben we dat vast gehad’ - en maakt excuses voor een foute opmerking die pas later komt, om vervolgens naar het begin toe te werken.
Onderweg staat de cabaretier onder meer stil bij de kunst van het beëindigen van relaties, de voordelen van het weduwnaarschap en de nadelen van het klein zijn. In de tussentijd ruimt hij tijd in voor revolutie, een omwenteling die het tijdperk van de vrouw zal inleiden. Pannekoek gaat uitgebreid in op goed en fout, het verschil tussen nare mannen en gekke vrouwen en doet een gedachtenexperiment naar aanleiding van #MeToo: hoe zou het voor mannen zijn om te leven in een wereld vol orks? (HH)
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park