TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning tussen Vladimir Poetin en het Westen is sinds de invasie van Oekraïne tot een kookpunt gekomen, maar speelt al minstens tien jaar.
De documentaireserie Poetin, Rusland en het Westen doet uit de doeken hoe besluiteloosheid in het Westen en de vermetelheid van Poetin hebben geleid tot de huidige situatie.
De eerste aflevering blikt terug op de onrust in Kiev in 2013. De Oekraïense president Janoekovitsj vlucht naar Rusland, Poetin stuurt troepen naar de Krim en de gevechten breiden zich uit naar de Donbas. Als dan ook nog vlucht MH17 wordt neergehaald lijkt een reactie onvermijdelijk, maar westerse leiders worden het niet eens over sancties.
Onder anderen David Cameron, Frans Timmermans en François Hollande vertellen over hun toenmalige dilemma's.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'