TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning tussen Vladimir Poetin en het Westen is sinds de invasie van Oekraïne tot een kookpunt gekomen, maar speelt al minstens tien jaar.
De documentaireserie Poetin, Rusland en het Westen doet uit de doeken hoe besluiteloosheid in het Westen en de vermetelheid van Poetin hebben geleid tot de huidige situatie.
De eerste aflevering blikt terug op de onrust in Kiev in 2013. De Oekraïense president Janoekovitsj vlucht naar Rusland, Poetin stuurt troepen naar de Krim en de gevechten breiden zich uit naar de Donbas. Als dan ook nog vlucht MH17 wordt neergehaald lijkt een reactie onvermijdelijk, maar westerse leiders worden het niet eens over sancties.
Onder anderen David Cameron, Frans Timmermans en François Hollande vertellen over hun toenmalige dilemma's.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside