TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning tussen Vladimir Poetin en het Westen is sinds de invasie van Oekraïne tot een kookpunt gekomen, maar speelt al minstens tien jaar.
De documentaireserie Poetin, Rusland en het Westen doet uit de doeken hoe besluiteloosheid in het Westen en de vermetelheid van Poetin hebben geleid tot de huidige situatie.
De eerste aflevering blikt terug op de onrust in Kiev in 2013. De Oekraïense president Janoekovitsj vlucht naar Rusland, Poetin stuurt troepen naar de Krim en de gevechten breiden zich uit naar de Donbas. Als dan ook nog vlucht MH17 wordt neergehaald lijkt een reactie onvermijdelijk, maar westerse leiders worden het niet eens over sancties.
Onder anderen David Cameron, Frans Timmermans en François Hollande vertellen over hun toenmalige dilemma's.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?