TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aanpoters zijn het, de vrouwen en mannen die de bewoners van verpleeghuizen verzorgen, maar zelfs zij hebben grenzen. Driekwart van hen heeft het werk in de afgelopen jaren zwaarder zien worden, blijkt uit een onderzoek van Pointer en de beroepsvereniging van verzorgenden en verpleegkundigen (V&VN).
Zo veel zwaarder zelfs dat 40 procent van hen overweegt te stoppen. Hoe dat komt? Ze moeten in dezelfde tijd steeds meer bewoners verzorgen en die zijn vaak steeds zieker. Vooral dementerenden vragen veel tijd van de zorgmedewerkers. Die gaan dwalen, worden soms agressief of verliezen hun remmingen.
Er is een pil die dit gedrag kan temperen, maar die heeft veel bijwerkingen. Bovendien werkt het medicijn vaak niet. Maar is deze vorm van zorg nog wel mogelijk zonder?
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'