TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aanpoters zijn het, de vrouwen en mannen die de bewoners van verpleeghuizen verzorgen, maar zelfs zij hebben grenzen. Driekwart van hen heeft het werk in de afgelopen jaren zwaarder zien worden, blijkt uit een onderzoek van Pointer en de beroepsvereniging van verzorgenden en verpleegkundigen (V&VN).
Zo veel zwaarder zelfs dat 40 procent van hen overweegt te stoppen. Hoe dat komt? Ze moeten in dezelfde tijd steeds meer bewoners verzorgen en die zijn vaak steeds zieker. Vooral dementerenden vragen veel tijd van de zorgmedewerkers. Die gaan dwalen, worden soms agressief of verliezen hun remmingen.
Er is een pil die dit gedrag kan temperen, maar die heeft veel bijwerkingen. Bovendien werkt het medicijn vaak niet. Maar is deze vorm van zorg nog wel mogelijk zonder?
Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze
06:47Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next