TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aanpoters zijn het, de vrouwen en mannen die de bewoners van verpleeghuizen verzorgen, maar zelfs zij hebben grenzen. Driekwart van hen heeft het werk in de afgelopen jaren zwaarder zien worden, blijkt uit een onderzoek van Pointer en de beroepsvereniging van verzorgenden en verpleegkundigen (V&VN).
Zo veel zwaarder zelfs dat 40 procent van hen overweegt te stoppen. Hoe dat komt? Ze moeten in dezelfde tijd steeds meer bewoners verzorgen en die zijn vaak steeds zieker. Vooral dementerenden vragen veel tijd van de zorgmedewerkers. Die gaan dwalen, worden soms agressief of verliezen hun remmingen.
Er is een pil die dit gedrag kan temperen, maar die heeft veel bijwerkingen. Bovendien werkt het medicijn vaak niet. Maar is deze vorm van zorg nog wel mogelijk zonder?
Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Vertical Limit
00:56Komende week in GTST: Chantabele chappies en de teleurgestelde tweeling
00:12De Bogaartjes vallen in de smaak bij kijkers: 'Gewoon harde werkers'
19:44Holland's Got Talent krijgt nieuwe naam, Jamai en Buddy Vedder vertrekken
16:32'De Juice misschien alsnog op tv, maar zonder Yvonne Coldeweijer'