TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van 06:00 uur 's ochtends tot 21:00 uur 's avonds zijn alcoholreclames verboden op tv. Het moet jongeren beschermen tegen overmatig drankgebruik, maar op sociale media komen ze overal foto's en filmpjes met alcoholische drankjes tegen. Waarom er met twee maten wordt gemeten, onderzoeken de journalisten van Pointer.
Cijfers van vorig jaar laten zien hoe ernstig het probleem is. Volgens het Nederlands Jeugdinstituut is het overmatig drankgebruik gestegen onder jongeren van zestien tot twintig jaar. Oftewel: meer dan 10 procent van de jongens en meisjes drinkt minstens veertien glazen alcohol per week. De gevolgen hiervan zijn niet misselijk. Meer drank leidt immers tot meer ongelukken en geweld, en bovendien neemt de kans op leverziektes toe.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers