TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2011 begon de provincie Overijssel werkzaamheden om kanaal Almelo-De Haandrik geschikt te maken voor grotere schepen. Toen de klus was afgerond regende het klachten van honderden bewoners langs het kanaal, die merkten dat er water onder hun woningen lekte. Huizen moesten worden gestut, andere werden onbewoonbaar.
Al enige tijd volgt Pointer de slepende strijd van getroffenen die de schade probeerden te verhalen op de provincie. Na bemiddeling door de staatssecretaris kwam er vorig jaar een ruimere schaderegeling.
In deze update van het dossier lijkt de zaak grotendeels afgehandeld, maar er is ook verontrustend nieuws. De damwanden en oevers van het kanaal blijken over een lengte van 43 kilometer instabiel te zijn. Het kanaaldrama is dus nog niet voorbij.
Deze aflevering van Pointer is op donderdag 28 november 2024 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar