TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 2011 begon de provincie Overijssel werkzaamheden om kanaal Almelo-De Haandrik geschikt te maken voor grotere schepen. Toen de klus was afgerond regende het klachten van honderden bewoners langs het kanaal, die merkten dat er water onder hun woningen lekte. Huizen moesten worden gestut, andere werden onbewoonbaar.
Al enige tijd volgt Pointer de slepende strijd van getroffenen die de schade probeerden te verhalen op de provincie. Na bemiddeling door de staatssecretaris kwam er vorig jaar een ruimere schaderegeling.
In deze update van het dossier lijkt de zaak grotendeels afgehandeld, maar er is ook verontrustend nieuws. De damwanden en oevers van het kanaal blijken over een lengte van 43 kilometer instabiel te zijn. Het kanaaldrama is dus nog niet voorbij.
Deze aflevering van Pointer is op donderdag 28 november 2024 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht
09:50Familie Kraan neemt afscheid van Een Huis Vol Emigreert