TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2011 begon de provincie Overijssel werkzaamheden om kanaal Almelo-De Haandrik geschikt te maken voor grotere schepen. Toen de klus was afgerond regende het klachten van honderden bewoners langs het kanaal, die merkten dat er water onder hun woningen lekte. Huizen moesten worden gestut, andere werden onbewoonbaar.
Al enige tijd volgt Pointer de slepende strijd van getroffenen die de schade probeerden te verhalen op de provincie. Na bemiddeling door de staatssecretaris kwam er vorig jaar een ruimere schaderegeling.
In deze update van het dossier lijkt de zaak grotendeels afgehandeld, maar er is ook verontrustend nieuws. De damwanden en oevers van het kanaal blijken over een lengte van 43 kilometer instabiel te zijn. Het kanaaldrama is dus nog niet voorbij.
Deze aflevering van Pointer is op donderdag 28 november 2024 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside