TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nieuwe spelregels, meer geldprijzen en honderd kersverse kandidaten. De vaste kijkers van Postcode Loterij Eén tegen 100 komen in de start van het nieuwste seizoen voor diverse verrassingen te staan. Het quizprogramma met presentatrice Caroline Tensen krijgt namelijk een gloednieuw jasje.
Zo maakt niet alleen de kandidaat naast Tensen kans op een geldprijs, maar ook de honderd deelnemers op de tribune. De overgebleven spelers mogen onderling 5000 euro verdelen als de hoofdkandidaat afvalt.
Daarnaast kan de kandidaat niet alleen tussen een makkelijke of moeilijke vraag kiezen, maar ook tussen twee categorieën, foto’s of geluidsfragmenten. Toch blijft de kern van het programma na 24 jaar nog altijd hetzelfde: de speler met de meeste kennis wint.
Postcode Loterij Eén tegen 100 is elke zondagavond te zien om 20:00 uur op RTL4.
Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)