TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nieuwe spelregels, meer geldprijzen en honderd kersverse kandidaten. De vaste kijkers van Postcode Loterij Eén tegen 100 komen in de start van het nieuwste seizoen voor diverse verrassingen te staan. Het quizprogramma met presentatrice Caroline Tensen krijgt namelijk een gloednieuw jasje.
Zo maakt niet alleen de kandidaat naast Tensen kans op een geldprijs, maar ook de honderd deelnemers op de tribune. De overgebleven spelers mogen onderling 5000 euro verdelen als de hoofdkandidaat afvalt.
Daarnaast kan de kandidaat niet alleen tussen een makkelijke of moeilijke vraag kiezen, maar ook tussen twee categorieën, foto’s of geluidsfragmenten. Toch blijft de kern van het programma na 24 jaar nog altijd hetzelfde: de speler met de meeste kennis wint.
Postcode Loterij Eén tegen 100 is elke zondagavond te zien om 20:00 uur op RTL4.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is