TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nieuwe spelregels, meer geldprijzen en honderd kersverse kandidaten. De vaste kijkers van Postcode Loterij Eén tegen 100 komen in de start van het nieuwste seizoen voor diverse verrassingen te staan. Het quizprogramma met presentatrice Caroline Tensen krijgt namelijk een gloednieuw jasje.
Zo maakt niet alleen de kandidaat naast Tensen kans op een geldprijs, maar ook de honderd deelnemers op de tribune. De overgebleven spelers mogen onderling 5000 euro verdelen als de hoofdkandidaat afvalt.
Daarnaast kan de kandidaat niet alleen tussen een makkelijke of moeilijke vraag kiezen, maar ook tussen twee categorieën, foto’s of geluidsfragmenten. Toch blijft de kern van het programma na 24 jaar nog altijd hetzelfde: de speler met de meeste kennis wint.
Postcode Loterij Eén tegen 100 is elke zondagavond te zien om 20:00 uur op RTL4.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt