TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nieuwe spelregels, meer geldprijzen en honderd kersverse kandidaten. De vaste kijkers van Postcode Loterij Eén tegen 100 komen in de start van het nieuwste seizoen voor diverse verrassingen te staan. Het quizprogramma met presentatrice Caroline Tensen krijgt namelijk een gloednieuw jasje.
Zo maakt niet alleen de kandidaat naast Tensen kans op een geldprijs, maar ook de honderd deelnemers op de tribune. De overgebleven spelers mogen onderling 5000 euro verdelen als de hoofdkandidaat afvalt.
Daarnaast kan de kandidaat niet alleen tussen een makkelijke of moeilijke vraag kiezen, maar ook tussen twee categorieën, foto’s of geluidsfragmenten. Toch blijft de kern van het programma na 24 jaar nog altijd hetzelfde: de speler met de meeste kennis wint.
Postcode Loterij Eén tegen 100 is elke zondagavond te zien om 20:00 uur op RTL4.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven