TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nieuwe spelregels, meer geldprijzen en honderd kersverse kandidaten. De vaste kijkers van Postcode Loterij Eén tegen 100 komen in de start van het nieuwste seizoen voor diverse verrassingen te staan. Het quizprogramma met presentatrice Caroline Tensen krijgt namelijk een gloednieuw jasje.
Zo maakt niet alleen de kandidaat naast Tensen kans op een geldprijs, maar ook de honderd deelnemers op de tribune. De overgebleven spelers mogen onderling 5000 euro verdelen als de hoofdkandidaat afvalt.
Daarnaast kan de kandidaat niet alleen tussen een makkelijke of moeilijke vraag kiezen, maar ook tussen twee categorieën, foto’s of geluidsfragmenten. Toch blijft de kern van het programma na 24 jaar nog altijd hetzelfde: de speler met de meeste kennis wint.
Postcode Loterij Eén tegen 100 is elke zondagavond te zien om 20:00 uur op RTL4.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’