TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het WK Voetbal in Qatar staat voor de deur en dat betekent dat NPO1 druk zal zijn met het uitzenden van wedstrijden en analyses. Een aantal vaste programma's zal daarom tijdelijk van zender wisselen.
Tijd voor MAX, de Journaals en EenVandaag zijn deze maand daarom te zien op NPO2.
Vanwege het tijdverschil starten veel programma's al aan het eind van de middag. Dat betekent dat de vroege programma's ook gaan schuiven.
Vanaf 21 november zijn Sybrand Niessen en Martine van Os dagelijks op NPO2 te zien met hun luchtige middagmagazine Tijd voor MAX. Gevolgd door het 6 Uurjournaal en EenVandaag, waarna de vaste NPO2-klant BinnensteBuiten te zien is. Ook het journaal van 20:00 uur is op NPO2 te zien. Op1 blijft te zien op NPO1.
De wedstrijden zullen door het tijdsverschil rond 22.30 uur afgelopen zijn. Hierdoor kunnen de andere actualiteiten daarna nog worden besproken. Na het WK voetbal worden de programma's uiteraard weer gewoon op NPO1 uitgezonden.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday