TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het WK Voetbal in Qatar staat voor de deur en dat betekent dat NPO1 druk zal zijn met het uitzenden van wedstrijden en analyses. Een aantal vaste programma's zal daarom tijdelijk van zender wisselen.
Tijd voor MAX, de Journaals en EenVandaag zijn deze maand daarom te zien op NPO2.
Vanwege het tijdverschil starten veel programma's al aan het eind van de middag. Dat betekent dat de vroege programma's ook gaan schuiven.
Vanaf 21 november zijn Sybrand Niessen en Martine van Os dagelijks op NPO2 te zien met hun luchtige middagmagazine Tijd voor MAX. Gevolgd door het 6 Uurjournaal en EenVandaag, waarna de vaste NPO2-klant BinnensteBuiten te zien is. Ook het journaal van 20:00 uur is op NPO2 te zien. Op1 blijft te zien op NPO1.
De wedstrijden zullen door het tijdsverschil rond 22.30 uur afgelopen zijn. Hierdoor kunnen de andere actualiteiten daarna nog worden besproken. Na het WK voetbal worden de programma's uiteraard weer gewoon op NPO1 uitgezonden.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken