TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het WK Voetbal in Qatar staat voor de deur en dat betekent dat NPO1 druk zal zijn met het uitzenden van wedstrijden en analyses. Een aantal vaste programma's zal daarom tijdelijk van zender wisselen.
Tijd voor MAX, de Journaals en EenVandaag zijn deze maand daarom te zien op NPO2.
Vanwege het tijdverschil starten veel programma's al aan het eind van de middag. Dat betekent dat de vroege programma's ook gaan schuiven.
Vanaf 21 november zijn Sybrand Niessen en Martine van Os dagelijks op NPO2 te zien met hun luchtige middagmagazine Tijd voor MAX. Gevolgd door het 6 Uurjournaal en EenVandaag, waarna de vaste NPO2-klant BinnensteBuiten te zien is. Ook het journaal van 20:00 uur is op NPO2 te zien. Op1 blijft te zien op NPO1.
De wedstrijden zullen door het tijdsverschil rond 22.30 uur afgelopen zijn. Hierdoor kunnen de andere actualiteiten daarna nog worden besproken. Na het WK voetbal worden de programma's uiteraard weer gewoon op NPO1 uitgezonden.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen