TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alle elementen van een schilderij komen samen in de compositie. Het draait om het geheel van vorm, licht, kleur en ruimte, maar vooral ook om het effect dat de kunstenaar daarmee wil bereiken. De zes overgebleven amateurschilders gaan aan de slag met dit thema. Bij succes kunnen ze een plek in de halve finale van Project Rembrandt verdienen. Het is een lastige ronde, waarin de kandidaten kunstenaar en regisseur tegelijk moeten zijn.
Acteur Roeland Fernhout staat de vakjury bij. Na jaren op het toneel en voor de camera debuteerde hij in 2022 als regisseur met het theaterstuk Suus. Dat beviel hem zo goed dat hij het vaker wil doen. “Maar in de kern blijf ik acteur. Ik hoef niet vier stukken per jaar te regisseren”, vertelde hij daarover tegen het ANP.
Project Rembrandt is iedere zondag vanaf 20:23 uur te zien bij NTR op NPO1.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'