TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Menig moslim begon op woensdag 22 maart aan de Ramadan. Maar wat weten BN’ers eigenlijk van deze religieuze traditie? Dat is het uitgangspunt van de nieuwe quiz Ra Ra Ramadan.
In diverse spelrondes testen bekende gasten hun kennis van de vastenmaand die steevast wordt afgesloten door het Suikerfeest. De toon is informatief maar ook luchtig, zo wordt op humoristische wijze stilgestaan bij de actualiteit.
De presentatie is in handen van actrice en radiomaker Nora Akachar die met Ra Ra Ramadan haar televisiedebuut maakt. Ze was in het verleden te horen op NPO Radio 1 in het opinieprogramma Vanzelfsprekend. Op haar vierde kwam ze in het kader van gezinshereniging vanuit Marokko naar Nederland. Over haar ervaringen maakte ze de theatershow De Trauma's van Nora.
De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, Vera, Mile 22
20:11Talpa trekt stekker uit NET5-programma Buzz
18:50Komt er een tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
15:10Nieuw datingprogramma op komst bij SBS6: Datinghulp