TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Menig moslim begon op woensdag 22 maart aan de Ramadan. Maar wat weten BN’ers eigenlijk van deze religieuze traditie? Dat is het uitgangspunt van de nieuwe quiz Ra Ra Ramadan.
In diverse spelrondes testen bekende gasten hun kennis van de vastenmaand die steevast wordt afgesloten door het Suikerfeest. De toon is informatief maar ook luchtig, zo wordt op humoristische wijze stilgestaan bij de actualiteit.
De presentatie is in handen van actrice en radiomaker Nora Akachar die met Ra Ra Ramadan haar televisiedebuut maakt. Ze was in het verleden te horen op NPO Radio 1 in het opinieprogramma Vanzelfsprekend. Op haar vierde kwam ze in het kader van gezinshereniging vanuit Marokko naar Nederland. Over haar ervaringen maakte ze de theatershow De Trauma's van Nora.
De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind