TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Menig moslim begon op woensdag 22 maart aan de Ramadan. Maar wat weten BN’ers eigenlijk van deze religieuze traditie? Dat is het uitgangspunt van de nieuwe quiz Ra Ra Ramadan.
In diverse spelrondes testen bekende gasten hun kennis van de vastenmaand die steevast wordt afgesloten door het Suikerfeest. De toon is informatief maar ook luchtig, zo wordt op humoristische wijze stilgestaan bij de actualiteit.
De presentatie is in handen van actrice en radiomaker Nora Akachar die met Ra Ra Ramadan haar televisiedebuut maakt. Ze was in het verleden te horen op NPO Radio 1 in het opinieprogramma Vanzelfsprekend. Op haar vierde kwam ze in het kader van gezinshereniging vanuit Marokko naar Nederland. Over haar ervaringen maakte ze de theatershow De Trauma's van Nora.
Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online
09:23Dit gaat er nu echt veranderen voor BinnensteBuiten in 2027
08:58Deze BN’ers maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van Code van Coppens
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66