TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Menig moslim begon op woensdag 22 maart aan de Ramadan. Maar wat weten BN’ers eigenlijk van deze religieuze traditie? Dat is het uitgangspunt van de nieuwe quiz Ra Ra Ramadan.
In diverse spelrondes testen bekende gasten hun kennis van de vastenmaand die steevast wordt afgesloten door het Suikerfeest. De toon is informatief maar ook luchtig, zo wordt op humoristische wijze stilgestaan bij de actualiteit.
De presentatie is in handen van actrice en radiomaker Nora Akachar die met Ra Ra Ramadan haar televisiedebuut maakt. Ze was in het verleden te horen op NPO Radio 1 in het opinieprogramma Vanzelfsprekend. Op haar vierde kwam ze in het kader van gezinshereniging vanuit Marokko naar Nederland. Over haar ervaringen maakte ze de theatershow De Trauma's van Nora.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij