TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier koppels vanRace Across the World vervolgen hun reis door Latijns-Amerika. Iedere aflevering trekken ze naar een checkpoint, maar inmiddels is duidelijk dat ze onderweg vooral zichzelf tegenkomen.
Zo was meedoen voor Hugo Kennis een kans om de balans op te maken. De tv-kok hield het niet droog toen hij er tijdens de reis eindelijk aan toe kwam zijn recente relatiebreuk te verwerken.
Bastiaan Ragas leerde zijn zoon en reisgenoot Sem door de trip met andere ogen bekijken: “Sem spreekt Spaans, ik geen woord. Dus hij regelde alles. De eerste week was ik daar trots op, maar af en toe was het ook best lastig. Hij had de touwtjes in handen, ik stond er maar een beetje bij. De rollen waren ineens omgedraaid. Het kind werd een soort vader en ik het kind.”
Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'
12:00Deze programma's starten allemaal op maandag 23 februari 2026
11:04Jan Boskamp geeft gezondheidsupdate: 'Ik was net een dood vogeltje'
10:00Marianne Timmer blikt terug op haar Olympische carrière: 'Híerdoor was ik echt aangeslagen'