TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier koppels vanRace Across the World vervolgen hun reis door Latijns-Amerika. Iedere aflevering trekken ze naar een checkpoint, maar inmiddels is duidelijk dat ze onderweg vooral zichzelf tegenkomen.
Zo was meedoen voor Hugo Kennis een kans om de balans op te maken. De tv-kok hield het niet droog toen hij er tijdens de reis eindelijk aan toe kwam zijn recente relatiebreuk te verwerken.
Bastiaan Ragas leerde zijn zoon en reisgenoot Sem door de trip met andere ogen bekijken: “Sem spreekt Spaans, ik geen woord. Dus hij regelde alles. De eerste week was ik daar trots op, maar af en toe was het ook best lastig. Hij had de touwtjes in handen, ik stond er maar een beetje bij. De rollen waren ineens omgedraaid. Het kind werd een soort vader en ik het kind.”
Het Zesde Zintuig maakt comeback met Beau van Erven Dorens als presentator
17:05Merel Ek gaat trouwen: "Ik schrok me dood!"
15:16Annick heeft het zwaar na de breuk met Roy uit Over Mijn Lijk
14:50De omroep Ongehoord Nederland is niet meer
13:49De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2