TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vaste kijkers van Radar moeten misschien even wennen. Het consumentenprogramma met Antoinette Hertsenberg is vanaf vandaag - bij de start van het nieuwe seizoen - namelijk op NPO 2 te zien.
De verhuizing hoort bij de verandering binnen de NPO (Nederlandse Publieke Omroep) die afgelopen zomer werd gepresenteerd. Ook programma’s als Kassa en Opsporing verzocht verhuizen mee naar NPO 2. In de afgelopen 28 jaar waren Hertsenberg en haar collega’s al vaker op het tweede net te zien.
De presentatrice ontving in het voorjaar van 2022 de Media Oeuvre Award, een prijs van spreekbuis.nl. 'Ze weet als geen ander elke opponent op de knieën te krijgen, van malafide woekerpolisjongens tot slecht voorbereide woordvoerders', stond in het juryrapport te lezen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days