TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vaste kijkers van Radar moeten misschien even wennen. Het consumentenprogramma met Antoinette Hertsenberg is vanaf vandaag - bij de start van het nieuwe seizoen - namelijk op NPO 2 te zien.
De verhuizing hoort bij de verandering binnen de NPO (Nederlandse Publieke Omroep) die afgelopen zomer werd gepresenteerd. Ook programma’s als Kassa en Opsporing verzocht verhuizen mee naar NPO 2. In de afgelopen 28 jaar waren Hertsenberg en haar collega’s al vaker op het tweede net te zien.
De presentatrice ontving in het voorjaar van 2022 de Media Oeuvre Award, een prijs van spreekbuis.nl. 'Ze weet als geen ander elke opponent op de knieën te krijgen, van malafide woekerpolisjongens tot slecht voorbereide woordvoerders', stond in het juryrapport te lezen.
Vanavond op TV: Blauw bloed, Oh, wat een jaar!, Gnomeo & Juliet
20:41Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025