TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vaste kijkers van Radar moeten misschien even wennen. Het consumentenprogramma met Antoinette Hertsenberg is vanaf vandaag - bij de start van het nieuwe seizoen - namelijk op NPO 2 te zien.
De verhuizing hoort bij de verandering binnen de NPO (Nederlandse Publieke Omroep) die afgelopen zomer werd gepresenteerd. Ook programma’s als Kassa en Opsporing verzocht verhuizen mee naar NPO 2. In de afgelopen 28 jaar waren Hertsenberg en haar collega’s al vaker op het tweede net te zien.
De presentatrice ontving in het voorjaar van 2022 de Media Oeuvre Award, een prijs van spreekbuis.nl. 'Ze weet als geen ander elke opponent op de knieën te krijgen, van malafide woekerpolisjongens tot slecht voorbereide woordvoerders', stond in het juryrapport te lezen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'