TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vaste kijkers van Radar moeten misschien even wennen. Het consumentenprogramma met Antoinette Hertsenberg is vanaf vandaag - bij de start van het nieuwe seizoen - namelijk op NPO 2 te zien.
De verhuizing hoort bij de verandering binnen de NPO (Nederlandse Publieke Omroep) die afgelopen zomer werd gepresenteerd. Ook programma’s als Kassa en Opsporing verzocht verhuizen mee naar NPO 2. In de afgelopen 28 jaar waren Hertsenberg en haar collega’s al vaker op het tweede net te zien.
De presentatrice ontving in het voorjaar van 2022 de Media Oeuvre Award, een prijs van spreekbuis.nl. 'Ze weet als geen ander elke opponent op de knieën te krijgen, van malafide woekerpolisjongens tot slecht voorbereide woordvoerders', stond in het juryrapport te lezen.
Jeanine Janssen gaat niet op zomervakantie door MAX Vakantieman: 'Dit wordt het negentiende jaar'
09:30Nieuw gezin in Een Huis Vol: dit is de familie De Lange
08:58Greetje verlaat Urk, en daarmee ook de serie?
08:12De TV van gisteren: Victor Vlam maakt veel los bij Oranjezomer-kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Ik weet er alles van!, Stir of Echoes