TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanavond wordt in Radar onder andere het slaapapneu-apparaat van Philip onder de loep gelegd. Philips heeft mogelijk veiligheidsproblemen met hun slaapapneu-apparaat de Dreamstation1. De patiënten zitten met de handen in het haar. Ze hebben te maken met een potentieel gevaarlijk apparaat en als ze een nieuw apparaat willen, wordt dat niet vergoed door de zorgverzekeraar. Waarom niet, en welke stappen neemt Philips om het probleem op te lossen? Philips reageert in de studio.
Ook aandacht voor de invloed van energiemaatschappijen op jouw energierekening en gedupeerden met nóg grotere schulden na het in zee gaan met een budgetbeheerder.
Radar is vanavond te zien om 20.35 op NPO1.
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis