TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Geen enkel programma op de Nederlandse televisie laat BN'ers zó loslippig zijn als Ranking the Stars. In de beginjaren vlogen de vonken er al van af: Patty Brard en Chazia Mourali zaten elkaar dwars, terwijl Viola Holt en Catherine Keyl openlijk ruzieden voor de camera.
Voorafgaand aan het huidige seizoen vertelde presentator Paul de Leeuw in de talkshow van Beau van Erven Dorens dat het er minder pittig aan toe zou gaan: "Heftige uitspraken knippen we er gewoon uit." Maar voor kijkers valt er nog steeds genoeg te genieten.
Zo bestempelde cabaretier Richard Groenendijk acteur Ferry Doedens als 'een schandknaap', sneerde Gordon over het gewicht van Sarah Janneh, en noemde Rob Goossens collega Patty Brard 'smoezelig.' Hoever zullen de sterren deze keer gaan?
Ranking the Stars is iedere zondag om 21:15 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
MAX Vakantieman komt met BN'er-rubriek: deze bekende zanger bijt het spits af
08:04De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer
06:47Vanavond op TV: MAX vakantieman, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Die Hard
11:46Ongemak in Lang Leve de Liefde: 'Weet je mijn naam nog wel?' (video)
11:27Opnieuw muzikaal succes voor Martin Morero in nieuw seizoen Gooische Vrouwen?