TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen enkel programma op de Nederlandse televisie laat BN'ers zó loslippig zijn als Ranking the Stars. In de beginjaren vlogen de vonken er al van af: Patty Brard en Chazia Mourali zaten elkaar dwars, terwijl Viola Holt en Catherine Keyl openlijk ruzieden voor de camera.
Voorafgaand aan het huidige seizoen vertelde presentator Paul de Leeuw in de talkshow van Beau van Erven Dorens dat het er minder pittig aan toe zou gaan: "Heftige uitspraken knippen we er gewoon uit." Maar voor kijkers valt er nog steeds genoeg te genieten.
Zo bestempelde cabaretier Richard Groenendijk acteur Ferry Doedens als 'een schandknaap', sneerde Gordon over het gewicht van Sarah Janneh, en noemde Rob Goossens collega Patty Brard 'smoezelig.' Hoever zullen de sterren deze keer gaan?
Ranking the Stars is iedere zondag om 21:15 uur te zien op RTL 4.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is