TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Geen enkel programma op de Nederlandse televisie laat BN'ers zó loslippig zijn als Ranking the Stars. In de beginjaren vlogen de vonken er al van af: Patty Brard en Chazia Mourali zaten elkaar dwars, terwijl Viola Holt en Catherine Keyl openlijk ruzieden voor de camera.
Voorafgaand aan het huidige seizoen vertelde presentator Paul de Leeuw in de talkshow van Beau van Erven Dorens dat het er minder pittig aan toe zou gaan: "Heftige uitspraken knippen we er gewoon uit." Maar voor kijkers valt er nog steeds genoeg te genieten.
Zo bestempelde cabaretier Richard Groenendijk acteur Ferry Doedens als 'een schandknaap', sneerde Gordon over het gewicht van Sarah Janneh, en noemde Rob Goossens collega Patty Brard 'smoezelig.' Hoever zullen de sterren deze keer gaan?
Ranking the Stars is iedere zondag om 21:15 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy