TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voormalig K3-zangeres Kathleen Aerts en haar man Steven Van Hoof jagen samen hun ultieme droom na: een luxueus en idyllisch guesthouse openen in Zuid-Afrika.
In Villa Zuid-Afrika wordt het gezin gevolgd tijdens dit avontuur, dat een inkijk in hun persoonlijke leven geeft. Dat was even wennen. “Ik word wakker met een cameraploeg naast m’n bed”, zei ze tegen Belgische nieuwssite HLN. Bij hun eerste bezoek in 2003 werd het stel meteen verliefd op het land. Twaalf jaar later lieten ze samen met hun twee zoons hun geboorteland België achter zich om een, ondertussen succesvol, reisbureau op te zetten in de regenboognatie. Maar ze droomden verder: het guesthouse was de volgende stap. “Ik kan nu al zeggen: het wordt geen gemakkelijke opdracht”, aldus Aerts.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days