TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 12 januari 2010 beefde de aarde in Haïti. In de dagen daarna volgden diverse zware naschokken en liep het dodental op tot 230.000. De schade aan gebouwen was immens. In Nederland maakten adoptieouders zich grote zorgen over het lot van de kinderen die ze in hun gezin hoopten op te nemen. Waren de kinderen in veiligheid, en hoe konden ze zo snel mogelijk naar Nederland worden gehaald?
Redding na de Ramp vertelt deze week het verhaal van een van die kinderen. Widlem was bijna vier toen de aardbeving plaatsvond. Alleen doordat een Nederlandse militair zich over hem ontfermde kon Widlem vanuit het chaotische Haïti veilig naar Nederland worden overgebracht. Nu hij achttien jaar oud is, wil hij zijn redder graag ontmoeten. Welmoed Sijtsma gaat voor Widlem op zoek.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 10 september vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau