TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 12 januari 2010 beefde de aarde in Haïti. In de dagen daarna volgden diverse zware naschokken en liep het dodental op tot 230.000. De schade aan gebouwen was immens. In Nederland maakten adoptieouders zich grote zorgen over het lot van de kinderen die ze in hun gezin hoopten op te nemen. Waren de kinderen in veiligheid, en hoe konden ze zo snel mogelijk naar Nederland worden gehaald?
Redding na de Ramp vertelt deze week het verhaal van een van die kinderen. Widlem was bijna vier toen de aardbeving plaatsvond. Alleen doordat een Nederlandse militair zich over hem ontfermde kon Widlem vanuit het chaotische Haïti veilig naar Nederland worden overgebracht. Nu hij achttien jaar oud is, wil hij zijn redder graag ontmoeten. Welmoed Sijtsma gaat voor Widlem op zoek.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 10 september vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino