TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 12 januari 2010 beefde de aarde in Haïti. In de dagen daarna volgden diverse zware naschokken en liep het dodental op tot 230.000. De schade aan gebouwen was immens. In Nederland maakten adoptieouders zich grote zorgen over het lot van de kinderen die ze in hun gezin hoopten op te nemen. Waren de kinderen in veiligheid, en hoe konden ze zo snel mogelijk naar Nederland worden gehaald?
Redding na de Ramp vertelt deze week het verhaal van een van die kinderen. Widlem was bijna vier toen de aardbeving plaatsvond. Alleen doordat een Nederlandse militair zich over hem ontfermde kon Widlem vanuit het chaotische Haïti veilig naar Nederland worden overgebracht. Nu hij achttien jaar oud is, wil hij zijn redder graag ontmoeten. Welmoed Sijtsma gaat voor Widlem op zoek.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 10 september vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij