TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo maakt Rutger Castricum in deze eerste aflevering van Refolutie kennis met de twintigjarige studente Jolinde. Zij maakt zich samen met de actiegroep Pro Life hard voor het beschermen van het ongeboren kind. Jolinde is namelijk tegen abortus en vóór het leven. Corinda (24) is vorig jaar getrouwd met haar grote liefde Christian. Beiden zijn vanuit het ouderlijk huis in het huwelijk getreden, want samenwonen is niet toegestaan vanuit hun gereformeerde achtergrond.
Verder ontmoet Rutger Castricum ook de 21-jarige Tom. Hij loopt stage bij de SGP in de Tweede Kamer. Zijn grootste wens is om later de politiek in te gaan, omdat hij bang is dat hij anders over vijf jaar niet meer mag zeggen wat hij denkt en gelooft. Ook loopt Rutger mee met Adelinde (22) en Hanna (20), twee jonge studentes die deelnemen aan het vrouwnetwerk Sapientia. Zij vinden het anno 2022 de hoogste tijd om de rol van de vrouw binnen de politiek te vergroten.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten