TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes had al veel gezien van de wereld, maar Japan nog niet. In 2020 kon hij ook dit land van zijn wensenlijst afstrepen tijdens een rondreis in Reizen Waes Japan.
De route start in Nagasaki, een havenstad in het zuiden. Daar bewondert hij Huis ten Bosch. Dat is de naam van het themapark waarin een compleet Nederlands dorp is nagebouwd, inclusief allerlei bekende gebouwen. De Japanse bedenker was kennelijk erg onder de indruk van zijn bezoek aan Nederland eind jaren 70.
Tom is daarna nog niet klaar met bijzondere publiekstrekkers, hij is ook op het Naked Men Festival in Okayama. Een traditioneel volksfeest waar duizenden mannen - slechts gehuld in een lendendoek - samenkomen voor een bezoek aan de tempel. Waes gaat gezellig met hen mee. (HH)
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing