TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes had al veel gezien van de wereld, maar Japan nog niet. In 2020 kon hij ook dit land van zijn wensenlijst afstrepen tijdens een rondreis in Reizen Waes Japan.
De route start in Nagasaki, een havenstad in het zuiden. Daar bewondert hij Huis ten Bosch. Dat is de naam van het themapark waarin een compleet Nederlands dorp is nagebouwd, inclusief allerlei bekende gebouwen. De Japanse bedenker was kennelijk erg onder de indruk van zijn bezoek aan Nederland eind jaren 70.
Tom is daarna nog niet klaar met bijzondere publiekstrekkers, hij is ook op het Naked Men Festival in Okayama. Een traditioneel volksfeest waar duizenden mannen - slechts gehuld in een lendendoek - samenkomen voor een bezoek aan de tempel. Waes gaat gezellig met hen mee. (HH)
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko