TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes had al veel gezien van de wereld, maar Japan nog niet. In 2020 kon hij ook dit land van zijn wensenlijst afstrepen tijdens een rondreis in Reizen Waes Japan.
De route start in Nagasaki, een havenstad in het zuiden. Daar bewondert hij Huis ten Bosch. Dat is de naam van het themapark waarin een compleet Nederlands dorp is nagebouwd, inclusief allerlei bekende gebouwen. De Japanse bedenker was kennelijk erg onder de indruk van zijn bezoek aan Nederland eind jaren 70.
Tom is daarna nog niet klaar met bijzondere publiekstrekkers, hij is ook op het Naked Men Festival in Okayama. Een traditioneel volksfeest waar duizenden mannen - slechts gehuld in een lendendoek - samenkomen voor een bezoek aan de tempel. Waes gaat gezellig met hen mee. (HH)
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer