TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes had al veel gezien van de wereld, maar Japan nog niet. In 2020 kon hij ook dit land van zijn wensenlijst afstrepen tijdens een rondreis in Reizen Waes Japan.
De route start in Nagasaki, een havenstad in het zuiden. Daar bewondert hij Huis ten Bosch. Dat is de naam van het themapark waarin een compleet Nederlands dorp is nagebouwd, inclusief allerlei bekende gebouwen. De Japanse bedenker was kennelijk erg onder de indruk van zijn bezoek aan Nederland eind jaren 70.
Tom is daarna nog niet klaar met bijzondere publiekstrekkers, hij is ook op het Naked Men Festival in Okayama. Een traditioneel volksfeest waar duizenden mannen - slechts gehuld in een lendendoek - samenkomen voor een bezoek aan de tempel. Waes gaat gezellig met hen mee. (HH)
Edson da Graça wordt niet warm of koud van kritiek op The Voice: 'Ik leef mijn droom'
11:31Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht