TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Reizen Waes. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Maak TVgids.nl je Google-favoriet
Tom Waes begint zijn roadtrip door Polen in Siemiatycze. De streek rond dit stadje noemen de Polen ook wel Klein België, omdat veel inwoners in België werken en er uiteindelijk ook vaak gaan wonen. Daarom rijden in dit gebied veel auto’s met een Belgisch nummerbord rond.
Volgende halte is de stad Belchatow, bekend vanwege de gigantische vervuilende bruinkoolmijn en elektriciteitscentrale. Ondanks de ontzwavelingsinstallaties kreeg de energiecentrale in 2009 het predicaat ‘grootste vervuiler van de Europese Unie’.
Tot slot bewijst Tom Waes dat hij van alle markten thuis is wanneer hij meedoet aan een oefening van een paramilitaire groepering. Deze krachtpatsers zijn beducht voor de expansiedrang van de Russen en willen graag goed voorbereid zijn. (HH)
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met eerbetoon aan Peter R. de Vries
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Specialist
06:00Programma WK voetbal: dit zijn de achtste finales van dinsdag 7 juli
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij