TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes begint zijn roadtrip door Polen in Siemiatycze. De streek rond dit stadje noemen de Polen ook wel Klein België, omdat veel inwoners in België werken en er uiteindelijk ook vaak gaan wonen. Daarom rijden in dit gebied veel auto’s met een Belgisch nummerbord rond.
Volgende halte is de stad Belchatow, bekend vanwege de gigantische vervuilende bruinkoolmijn en elektriciteitscentrale. Ondanks de ontzwavelingsinstallaties kreeg de energiecentrale in 2009 het predicaat ‘grootste vervuiler van de Europese Unie’.
Tot slot bewijst Tom Waes dat hij van alle markten thuis is wanneer hij meedoet aan een oefening van een paramilitaire groepering. Deze krachtpatsers zijn beducht voor de expansiedrang van de Russen en willen graag goed voorbereid zijn. (HH)
Vanavond op TV: Vera, Central Intelligence, Jack Reacher
22:16B&B Vol Liefde-kijkers nemen het op voor Suus: 'Van muurkunstenaar naar muurbloempje'
19:56Van deze documentaire kennen we Jiry die Iris bezoekt in B&B Vol Liefde
18:36Marlijn Weerdenburg over haar vuurdoop bij We Zijn er Bijna!: 'Iedereen was zo weg van Martine'
16:19Timothy uit B&B Vol Liefde is 'trending': dit vindt de kijker van hem