TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes begint zijn roadtrip door Polen in Siemiatycze. De streek rond dit stadje noemen de Polen ook wel Klein België, omdat veel inwoners in België werken en er uiteindelijk ook vaak gaan wonen. Daarom rijden in dit gebied veel auto’s met een Belgisch nummerbord rond.
Volgende halte is de stad Belchatow, bekend vanwege de gigantische vervuilende bruinkoolmijn en elektriciteitscentrale. Ondanks de ontzwavelingsinstallaties kreeg de energiecentrale in 2009 het predicaat ‘grootste vervuiler van de Europese Unie’.
Tot slot bewijst Tom Waes dat hij van alle markten thuis is wanneer hij meedoet aan een oefening van een paramilitaire groepering. Deze krachtpatsers zijn beducht voor de expansiedrang van de Russen en willen graag goed voorbereid zijn. (HH)
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen