TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes begint zijn roadtrip door Polen in Siemiatycze. De streek rond dit stadje noemen de Polen ook wel Klein België, omdat veel inwoners in België werken en er uiteindelijk ook vaak gaan wonen. Daarom rijden in dit gebied veel auto’s met een Belgisch nummerbord rond.
Volgende halte is de stad Belchatow, bekend vanwege de gigantische vervuilende bruinkoolmijn en elektriciteitscentrale. Ondanks de ontzwavelingsinstallaties kreeg de energiecentrale in 2009 het predicaat ‘grootste vervuiler van de Europese Unie’.
Tot slot bewijst Tom Waes dat hij van alle markten thuis is wanneer hij meedoet aan een oefening van een paramilitaire groepering. Deze krachtpatsers zijn beducht voor de expansiedrang van de Russen en willen graag goed voorbereid zijn. (HH)
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside