TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes begint zijn roadtrip door Polen in Siemiatycze. De streek rond dit stadje noemen de Polen ook wel Klein België, omdat veel inwoners in België werken en er uiteindelijk ook vaak gaan wonen. Daarom rijden in dit gebied veel auto’s met een Belgisch nummerbord rond.
Volgende halte is de stad Belchatow, bekend vanwege de gigantische vervuilende bruinkoolmijn en elektriciteitscentrale. Ondanks de ontzwavelingsinstallaties kreeg de energiecentrale in 2009 het predicaat ‘grootste vervuiler van de Europese Unie’.
Tot slot bewijst Tom Waes dat hij van alle markten thuis is wanneer hij meedoet aan een oefening van een paramilitaire groepering. Deze krachtpatsers zijn beducht voor de expansiedrang van de Russen en willen graag goed voorbereid zijn. (HH)
Zo gaat KRO-NCRV om met de uitgestelde aflevering van De Slimste Mens
12:25Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats
10:38Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse