TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tom Waes begint zijn roadtrip door Polen in Siemiatycze. De streek rond dit stadje noemen de Polen ook wel Klein België, omdat veel inwoners in België werken en er uiteindelijk ook vaak gaan wonen. Daarom rijden in dit gebied veel auto’s met een Belgisch nummerbord rond.
Volgende halte is de stad Belchatow, bekend vanwege de gigantische vervuilende bruinkoolmijn en elektriciteitscentrale. Ondanks de ontzwavelingsinstallaties kreeg de energiecentrale in 2009 het predicaat ‘grootste vervuiler van de Europese Unie’.
Tot slot bewijst Tom Waes dat hij van alle markten thuis is wanneer hij meedoet aan een oefening van een paramilitaire groepering. Deze krachtpatsers zijn beducht voor de expansiedrang van de Russen en willen graag goed voorbereid zijn. (HH)
Make Up Your Mind 2025: Voor deze BN'ers viel het doek in aflevering 1
11:16Davina Michelle bedankt voor coachstoel in comeback Voice of Holland
11:04Meilandjes maken klapper op huizenmarkt: koper gevonden voor miljoenenpand Erica en Martien
10:54Wilfred Genee krijgt pijnlijke confrontatie over zangtalent: 'Ik dácht dat het best okay was'
10:37Catherine Keyl (78) in therapie om tv-werk: 'Anders had ik het nooit gered'