TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor Tom Waes in het vierde seizoen geen verre reizen naar de uithoeken van de wereld. Hij blijft binnen de grenzen van Europa in Reizen Waes. Want reken maar dat ook hier genoeg vreemde, verrassende en opwindende plekken te bezoeken zijn. Zijn bestemming is Spanje, toch geen onbekend land voor de Vlaamse en Nederlandse vakantieganger. Maar de presentator doet het anders.
Waes begint in het uiterste zuiden, waar hij ’s nachts getuige is van grootscheepse drugssmokkel. Daarna gaat de tocht via de westelijke binnenlanden naar het noorden. Dit relatief onbekende gebied wordt ook wel de ‘achterkant’ van Spanje genoemd. Onderweg doet hij mee aan een alternatief stierengevecht en helpt hij mee een uitverkoren dorpeling te bekogelen met duizenden kilo’s rapen. (HH)
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025