TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Tom Waes in het vierde seizoen geen verre reizen naar de uithoeken van de wereld. Hij blijft binnen de grenzen van Europa in Reizen Waes. Want reken maar dat ook hier genoeg vreemde, verrassende en opwindende plekken te bezoeken zijn. Zijn bestemming is Spanje, toch geen onbekend land voor de Vlaamse en Nederlandse vakantieganger. Maar de presentator doet het anders.
Waes begint in het uiterste zuiden, waar hij ’s nachts getuige is van grootscheepse drugssmokkel. Daarna gaat de tocht via de westelijke binnenlanden naar het noorden. Dit relatief onbekende gebied wordt ook wel de ‘achterkant’ van Spanje genoemd. Onderweg doet hij mee aan een alternatief stierengevecht en helpt hij mee een uitverkoren dorpeling te bekogelen met duizenden kilo’s rapen. (HH)
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld