TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Brussel bezoekt Tom Waes de Reyerstoren, in de volksmond de VRT-toren, waarna hij de stad zowel per fiets als per kajak verkent.
Ook komt hij langs een deur op Brussel-Centraal waarlang dagelijks duizenden mensen lopen, maar waaraan niemand aandacht besteedt. Achter die deur bevindt zich de koninklijke salon. Een luxe ruimte waar de koning en zijn familie in alle rust op de trein konden wachten, weg van de gewone burgers. Waes ontdekt hier kleine gouden koninklijke details.
Verder maakt de Vlaming een tussenstop bij een Congolese kapper en eindigt hij zijn reis in eigen land met een ritueel waarvoor de druïdes in het Zoniënwoud hem hebben uitgenodigd. (HH)
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2