TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Brussel bezoekt Tom Waes de Reyerstoren, in de volksmond de VRT-toren, waarna hij de stad zowel per fiets als per kajak verkent.
Ook komt hij langs een deur op Brussel-Centraal waarlang dagelijks duizenden mensen lopen, maar waaraan niemand aandacht besteedt. Achter die deur bevindt zich de koninklijke salon. Een luxe ruimte waar de koning en zijn familie in alle rust op de trein konden wachten, weg van de gewone burgers. Waes ontdekt hier kleine gouden koninklijke details.
Verder maakt de Vlaming een tussenstop bij een Congolese kapper en eindigt hij zijn reis in eigen land met een ritueel waarvoor de druïdes in het Zoniënwoud hem hebben uitgenodigd. (HH)
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk