TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Brussel bezoekt Tom Waes de Reyerstoren, in de volksmond de VRT-toren, waarna hij de stad zowel per fiets als per kajak verkent.
Ook komt hij langs een deur op Brussel-Centraal waarlang dagelijks duizenden mensen lopen, maar waaraan niemand aandacht besteedt. Achter die deur bevindt zich de koninklijke salon. Een luxe ruimte waar de koning en zijn familie in alle rust op de trein konden wachten, weg van de gewone burgers. Waes ontdekt hier kleine gouden koninklijke details.
Verder maakt de Vlaming een tussenstop bij een Congolese kapper en eindigt hij zijn reis in eigen land met een ritueel waarvoor de druïdes in het Zoniënwoud hem hebben uitgenodigd. (HH)
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek