TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nairobi is met 4,5 miljoen inwoners de snelstgroeiende metropool van Afrika. Alle reden voor Tom Waes om de Keniaanse hoofdstad te bezoeken voor Reizen Waes: Wereldsteden.
Hij is onder de indruk van de miljoenenstad vol futuristisch ogende wolkenkrabbers die te boek staat als symbool voor de toekomst van het hele continent. Waes ontdekt dat veel van de vooruitgang mede mogelijk is gemaakt door China. De gloednieuwe snelwegen en spoorlijnen zijn tot stand gekomen door Chinese investeerders en China is ook de drijvende kracht achter de Mobius, de allereerste auto van Afrikaanse makelij.
Waes maakt een proefritje in deze terreinwagen, bezoekt in een natuurreservaat de laatste twee witte neushoorns én traint mee met het enige ijshockeyteam van Oost-Afrika.
De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers
06:47Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna
15:45Zo mis je geen moment van de uitreiking van de Gouden RadioRing 2026