TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nairobi is met 4,5 miljoen inwoners de snelstgroeiende metropool van Afrika. Alle reden voor Tom Waes om de Keniaanse hoofdstad te bezoeken voor Reizen Waes: Wereldsteden.
Hij is onder de indruk van de miljoenenstad vol futuristisch ogende wolkenkrabbers die te boek staat als symbool voor de toekomst van het hele continent. Waes ontdekt dat veel van de vooruitgang mede mogelijk is gemaakt door China. De gloednieuwe snelwegen en spoorlijnen zijn tot stand gekomen door Chinese investeerders en China is ook de drijvende kracht achter de Mobius, de allereerste auto van Afrikaanse makelij.
Waes maakt een proefritje in deze terreinwagen, bezoekt in een natuurreservaat de laatste twee witte neushoorns én traint mee met het enige ijshockeyteam van Oost-Afrika.
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)