TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tijdens zijn bliksembezoeken aan verre landen zit Tom Waes meestal niet lang genoeg stil om een plek goed te leren kennen. In Reizen Waes: Wereldsteden krijgt hij daarom de kans om zich eens echt te verdiepen in een aantal steden. Mexico-Stad is de laatste metropool die hij aandoet.
De stad met 22 miljoen inwoners stond in de jaren 90 nog hoog in alle verkeerde lijstjes. Mexico-Stad was een van minst leefbare steden ter wereld met de hoogste criminaliteit, luchtvervuiling en corruptie. Sindsdien is er schoon schip gemaakt door politici als Cuauhtémoc Cárdenas, die als burgemeester de stad serieus aanpakte. Waes kan zich verwonderen over een opvallend moderne stad, waar niet moeilijk wordt gedaan over zaken als abortus, euthanasie of het homohuwelijk.
Heel Holland Bakt bijna terug: dit zie je in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen
10:00Angelique Houtveen licht tipje van de sluier op over The Best of Pop: 'Het wordt nostalgisch, kleurrijk en herkenbaar'
09:43Jarige Robert ten Brink relativeert: 'Misschien volgend jaar wel in de In Memoriam op Televizier-Ring Gala'
09:16Miljoenenjacht terugkijken: zo won Ron 888.000 euro
08:22De TV van gisteren: 'Miljoenenjacht-thuiswinnaars hebben geld niet nodig'