TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes doet vijf wereldsteden aan. Op zijn lijstje staan Londen, Los Angeles, Mexico City, en het minder bekende Ulaanbaatar in Mongolië - de snelst groeiende stad ter wereld. De eerste stop in Reizen Waes is de Egyptische metropool Caïro, met 12 miljoen inwoners - officieel dan, want er wonen ook veel niet geregistreerde immigranten.
Egypte, een land waar hij dertig jaar geleden als beroepsduiker vaak kwam. Hij reisde destijds via Caïro naar de kust. Het is niet meer de liberale stad die Waes zich herinnerde. “Je voelt aan alles dat het bijna een soort dictatuur is geworden. Er is veel armoede en het is er zo dichtbevolkt dat ze zelfs een nieuwe stad aan het bouwen zijn op 80 kilometer van de oude.” De kosten voor dit project? Ruim 25 miljard dollar.
Deze herhaling van Reizen Waes: Wereldsteden zie je op vrijdag 30 augustus om 20:45 uur bij VPRO op NPO 3. (HH)
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?