TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opnieuw een wisseling van de wacht op de late avond van RTL 4. Eva Jinek zwaaide afgelopen vrijdag af om aan haar zwangerschapsverlof te beginnen. Haar opvolger is Renze Klamer, die de weekendprogrammering verlaat om een doordeweekse variant te maken van zijn praatprogramma Renze.
Daar heeft de presentator inmiddels enige routine in gekregen: vorig jaar maakte hij zijn RTL-debuut al met een zomerse talkshow in de vakantieperiode. Klamer heeft niet alleen aandacht voor de actualiteit, maar legt ook de nadruk op muziek en vermaak. Zo vertelde hij in de Volkskrant: “Als talkshow op een grote zender moet je er zijn voor de volle breedte van de samenleving. Een goede talkshow is een combinatie van amusement en journalistiek. Niet alleen een volkorenboterham.”
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'