TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen jaren scoorde Wie is de Mol? zeker met de seizoensstarts boven de 3 miljoen kijkers. Het 23e seizoen trapte af met 2,63 miljoen kijkers. Alsnog een stevige score, maar dus wel aardig minder dan voorheen. En ondanks dat de makers nu eindelijk weer los konden gaan sinds corona, de verrassende wendingen en de langere opdrachten in Zuid-Afrika, zijn de kijkcijfers nog niet boven dat getal uitgekomen. Hoe komt dat?
Rik laat zich over de kijkcijfers van WIDM uit tegen het ANP. De presentator denkt dat de voorheen nog betere scores te danken waren aan corona. "Corona heeft de afgelopen drie jaar de kijkcijfers enorm beïnvloed. Mensen konden nergens naartoe, er was geen alternatief, niet buiten de tv om tenminste. Je kunt er onder normale omstandigheden niet vanuit gaan dat het dan hetzelfde blijft."
Hij ligt dan ook zeker niet wakker van de huidige scores van het programma dat hij nu voor het vijfde jaar presenteert. "Ik vind de kijkcijfers dan ook heel erg binnen de verwachting, ik ben blij dat er weer zoveel mensen gekeken hebben." Ook is er geen twijfel over mogelijk dat Rik het programma blijft presenteren. "Ik ben pas net opgewarmd!"
Vanavond vindt vanaf Paleis Soestdijk in Baarn om 20.29 uur op NPO 1 live de ontmaskering plaats van de Mol. Dan wordt duidelijk wie van Jurre Geluk, Ranomi Kromowidjojo en Daniël Verlaan de winnaar, de verliezend finalist en de Mol is.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer