TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen zomer gaf Rob de Nijs zijn afscheidsconcert in de Ziggo Dome. De 79-jarige zanger moet helaas noodgedwongen zijn microfoon aan de wilgen hangen, want door de ziekte van Parkinson wordt zingen en optreden voor De Nijs steeds lastiger. Maar zo’n indrukwekkende carrière mag natuurlijk niet eindigen zonder een allerlaatste, spetterend concert.
Op woensdag 22 juni was het zover en Omroep Max zendt een registratie uit. Het werd een mooie en emotionele avond waarin ook de zanger menig traantje plengde. Er waren gastoptredens van onder anderen Claudia de Breij, Danny Vera en Trijntje Oosterhuis en uiteraard kwamen al zijn hits voorbij. Van ‘Jan Klaassen de trompetter’ tot ‘Banger hart’ en van ‘Het werd zomer’ tot 'Malle Babbe’. Genieten en inhaken maar!
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie