TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen zomer gaf Rob de Nijs zijn afscheidsconcert in de Ziggo Dome. De 79-jarige zanger moet helaas noodgedwongen zijn microfoon aan de wilgen hangen, want door de ziekte van Parkinson wordt zingen en optreden voor De Nijs steeds lastiger. Maar zo’n indrukwekkende carrière mag natuurlijk niet eindigen zonder een allerlaatste, spetterend concert.
Op woensdag 22 juni was het zover en Omroep Max zendt een registratie uit. Het werd een mooie en emotionele avond waarin ook de zanger menig traantje plengde. Er waren gastoptredens van onder anderen Claudia de Breij, Danny Vera en Trijntje Oosterhuis en uiteraard kwamen al zijn hits voorbij. Van ‘Jan Klaassen de trompetter’ tot ‘Banger hart’ en van ‘Het werd zomer’ tot 'Malle Babbe’. Genieten en inhaken maar!
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'