TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen zomer gaf Rob de Nijs zijn afscheidsconcert in de Ziggo Dome. De 79-jarige zanger moet helaas noodgedwongen zijn microfoon aan de wilgen hangen, want door de ziekte van Parkinson wordt zingen en optreden voor De Nijs steeds lastiger. Maar zo’n indrukwekkende carrière mag natuurlijk niet eindigen zonder een allerlaatste, spetterend concert.
Op woensdag 22 juni was het zover en Omroep Max zendt een registratie uit. Het werd een mooie en emotionele avond waarin ook de zanger menig traantje plengde. Er waren gastoptredens van onder anderen Claudia de Breij, Danny Vera en Trijntje Oosterhuis en uiteraard kwamen al zijn hits voorbij. Van ‘Jan Klaassen de trompetter’ tot ‘Banger hart’ en van ‘Het werd zomer’ tot 'Malle Babbe’. Genieten en inhaken maar!
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven