TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruzie met de dingen. Of eerder: ruzie met zijn gedachten daarover. Cabaretier Ronald Goedemondt heeft niets met een terugblik op het jaar of het op de hak nemen van politici. Hij maakt liever grappen over de alledaagsheid der dingen. En daarmee is hij uniek. Zo ook in zijn theatervoorstelling Numero Uno.
Met rappe tong en veel bijgeluiden geeft hij met het grootste gemak een minutenlange uiteenzetting over het ophangen van een haakje of over het tappen van een softijsje. Tijdens zijn grappige overdenkingen gebruikt hij haast elke komma om verder te surfen op een andere gedachte, kwinkslag of absurditeit, om uiteindelijk toch, als een boemerang, terug te komen bij zijn oorspronkelijke onderwerp. Goedemondt observeert kortom, en dan eigenlijk vooral zichzelf. (HH)
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?