TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Art Rooijakkers gaat vanavond langs bij voormalig autocoureur Robert Doornbos en zijn vrouw, kleding- en interieurstylist Chantal Bles.
De voormalig Formule 1-coureur Robert gaat samen met Art het circuit van Zandvoort op en laat de presentator zijn snelle rijkunsten zien. Chantal is al jaren een succesvolle kleding- en interieurstylist.
Robert en Chantal leiden een leven vol successen en rijkdom, maar hebben ook een paar verdrietige jaren achter de rug. Een paar jaar geleden werd bij dochtertje Jada kanker geconstateerd, terwijl Chantal hoogzwanger was van zoontje Josh. Het stel vertelt over de moeilijke en verdrietige tijd en hoe ze er sterker uit zijn gekomen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap