TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Robert de Hoog, bekend als de keiharde crimineel Tatta in de Videolandserie Mocro Maffia, speelt vaak gewelddadige personages. Deze week blijkt in Rooijakkers over de Vloer dat de 34-jarige acteur in het dagelijks leven in weinig lijkt op zijn rollen.
De Hoog stapte afgelopen mei in het huwelijksbootje met Sophie. Het paar woont inmiddels in een prachtig nieuw huis. Daar krijgen ze bezoek van presentator Art Rooijakkers, die versteld staat als de acteur vertelt dat hij een fervent thuisbakker is.
De Hoog houdt er sowieso van om dingen te maken. Zo ontwikkelde hij Sleepers, een nieuwe misdaadserie over agenten, informanten en de onderwereld. Tijdens een exclusief bezoek aan de set vertelt De Hoog dat hij vier jaar moest werken om de reeks van de grond te krijgen.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'