TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Robert de Hoog, bekend als de keiharde crimineel Tatta in de Videolandserie Mocro Maffia, speelt vaak gewelddadige personages. Deze week blijkt in Rooijakkers over de Vloer dat de 34-jarige acteur in het dagelijks leven in weinig lijkt op zijn rollen.
De Hoog stapte afgelopen mei in het huwelijksbootje met Sophie. Het paar woont inmiddels in een prachtig nieuw huis. Daar krijgen ze bezoek van presentator Art Rooijakkers, die versteld staat als de acteur vertelt dat hij een fervent thuisbakker is.
De Hoog houdt er sowieso van om dingen te maken. Zo ontwikkelde hij Sleepers, een nieuwe misdaadserie over agenten, informanten en de onderwereld. Tijdens een exclusief bezoek aan de set vertelt De Hoog dat hij vier jaar moest werken om de reeks van de grond te krijgen.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint