TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Robert de Hoog, bekend als de keiharde crimineel Tatta in de Videolandserie Mocro Maffia, speelt vaak gewelddadige personages. Deze week blijkt in Rooijakkers over de Vloer dat de 34-jarige acteur in het dagelijks leven in weinig lijkt op zijn rollen.
De Hoog stapte afgelopen mei in het huwelijksbootje met Sophie. Het paar woont inmiddels in een prachtig nieuw huis. Daar krijgen ze bezoek van presentator Art Rooijakkers, die versteld staat als de acteur vertelt dat hij een fervent thuisbakker is.
De Hoog houdt er sowieso van om dingen te maken. Zo ontwikkelde hij Sleepers, een nieuwe misdaadserie over agenten, informanten en de onderwereld. Tijdens een exclusief bezoek aan de set vertelt De Hoog dat hij vier jaar moest werken om de reeks van de grond te krijgen.
Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'
10:00Daphne Bunskoek verklapt welke tv-serie ze het liefst kijkt: 'Elke aflevering is een pareltje'