TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Robert de Hoog, bekend als de keiharde crimineel Tatta in de Videolandserie Mocro Maffia, speelt vaak gewelddadige personages. Deze week blijkt in Rooijakkers over de Vloer dat de 34-jarige acteur in het dagelijks leven in weinig lijkt op zijn rollen.
De Hoog stapte afgelopen mei in het huwelijksbootje met Sophie. Het paar woont inmiddels in een prachtig nieuw huis. Daar krijgen ze bezoek van presentator Art Rooijakkers, die versteld staat als de acteur vertelt dat hij een fervent thuisbakker is.
De Hoog houdt er sowieso van om dingen te maken. Zo ontwikkelde hij Sleepers, een nieuwe misdaadserie over agenten, informanten en de onderwereld. Tijdens een exclusief bezoek aan de set vertelt De Hoog dat hij vier jaar moest werken om de reeks van de grond te krijgen.
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026