TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vijfde aflevering van Rooijakkers over de Vloer gaat Art Rooijakkers op bezoek bij de populaire zanger Flemming. Hij scoorde hits als Automatisch, Amsterdam en Paracetamollen. Samen bezoeken ze de oude basisschool van Flemming, waar hij openlijk vertelt over zijn pestverleden.
Flemming liet zich daar tegenover Nu.nl al eens eerder over uit. "Ik werd uitgescholden of bijvoorbeeld als laatste gekozen bij gym, dat soort kleine pesterijtjes. En als kind stond ik al graag op het podium. In die tijd was dat gewoon niet cool."
De artiest heeft er alleen maar motivatie uit gehaald. "Ik speelde de hoofdrol in Ciske de Rat en verdiende daar mijn eerste centjes mee. Ik ging mijn dromen achterna en het maakte me geen barst uit wat mensen daarvan vonden."
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'