TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vijfde aflevering van Rooijakkers over de Vloer gaat Art Rooijakkers op bezoek bij de populaire zanger Flemming. Hij scoorde hits als Automatisch, Amsterdam en Paracetamollen. Samen bezoeken ze de oude basisschool van Flemming, waar hij openlijk vertelt over zijn pestverleden.
Flemming liet zich daar tegenover Nu.nl al eens eerder over uit. "Ik werd uitgescholden of bijvoorbeeld als laatste gekozen bij gym, dat soort kleine pesterijtjes. En als kind stond ik al graag op het podium. In die tijd was dat gewoon niet cool."
De artiest heeft er alleen maar motivatie uit gehaald. "Ik speelde de hoofdrol in Ciske de Rat en verdiende daar mijn eerste centjes mee. Ik ging mijn dromen achterna en het maakte me geen barst uit wat mensen daarvan vonden."
Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'