TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je de diagnose krijgt, is je leven een groot en langgerekt afscheid", aldus Adelheid Roosen en Hugo Borst, die na hun eerdere programma’s over dementie een nieuwe serie maken over dit onderwerp.
In vier afleveringen Roosen & Borst volgen ze onder anderen Joris, 52 jaar jong. Ondanks zijn ziekte droomt hij over reizen en trouwen. Ook zijn ze bij Tony. Hij brengt zijn vader, die dementie heeft, naar het verpleeghuis. Dat doet hij niet zonder schuldgevoel. Cheryl staat altijd klaar voor haar vader. Om 24 uur per dag voor hem te kunnen zorgen, gooit ze haar leven drastisch om.
Programmamakers Roosen en Borst gaan in dit programma ook bij zichzelf te rade. Stel dat alzheimer hén treft, hoe willen zij dan hun afscheid aanpakken? Daar denken ze zeker niet hetzelfde over.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days