TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je de diagnose krijgt, is je leven een groot en langgerekt afscheid", aldus Adelheid Roosen en Hugo Borst, die na hun eerdere programma’s over dementie een nieuwe serie maken over dit onderwerp.
In vier afleveringen Roosen & Borst volgen ze onder anderen Joris, 52 jaar jong. Ondanks zijn ziekte droomt hij over reizen en trouwen. Ook zijn ze bij Tony. Hij brengt zijn vader, die dementie heeft, naar het verpleeghuis. Dat doet hij niet zonder schuldgevoel. Cheryl staat altijd klaar voor haar vader. Om 24 uur per dag voor hem te kunnen zorgen, gooit ze haar leven drastisch om.
Programmamakers Roosen en Borst gaan in dit programma ook bij zichzelf te rade. Stel dat alzheimer hén treft, hoe willen zij dan hun afscheid aanpakken? Daar denken ze zeker niet hetzelfde over.
Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover