TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je de diagnose krijgt, is je leven een groot en langgerekt afscheid", aldus Adelheid Roosen en Hugo Borst, die na hun eerdere programma’s over dementie een nieuwe serie maken over dit onderwerp.
In vier afleveringen Roosen & Borst volgen ze onder anderen Joris, 52 jaar jong. Ondanks zijn ziekte droomt hij over reizen en trouwen. Ook zijn ze bij Tony. Hij brengt zijn vader, die dementie heeft, naar het verpleeghuis. Dat doet hij niet zonder schuldgevoel. Cheryl staat altijd klaar voor haar vader. Om 24 uur per dag voor hem te kunnen zorgen, gooit ze haar leven drastisch om.
Programmamakers Roosen en Borst gaan in dit programma ook bij zichzelf te rade. Stel dat alzheimer hén treft, hoe willen zij dan hun afscheid aanpakken? Daar denken ze zeker niet hetzelfde over.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'