TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je de diagnose krijgt, is je leven een groot en langgerekt afscheid", aldus Adelheid Roosen en Hugo Borst, die na hun eerdere programma’s over dementie een nieuwe serie maken over dit onderwerp.
In vier afleveringen Roosen & Borst volgen ze onder anderen Joris, 52 jaar jong. Ondanks zijn ziekte droomt hij over reizen en trouwen. Ook zijn ze bij Tony. Hij brengt zijn vader, die dementie heeft, naar het verpleeghuis. Dat doet hij niet zonder schuldgevoel. Cheryl staat altijd klaar voor haar vader. Om 24 uur per dag voor hem te kunnen zorgen, gooit ze haar leven drastisch om.
Programmamakers Roosen en Borst gaan in dit programma ook bij zichzelf te rade. Stel dat alzheimer hén treft, hoe willen zij dan hun afscheid aanpakken? Daar denken ze zeker niet hetzelfde over.
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025