TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Als je de diagnose krijgt, is je leven een groot en langgerekt afscheid", aldus Adelheid Roosen en Hugo Borst, die na hun eerdere programma’s over dementie een nieuwe serie maken over dit onderwerp.
In vier afleveringen Roosen & Borst volgen ze onder anderen Joris, 52 jaar jong. Ondanks zijn ziekte droomt hij over reizen en trouwen. Ook zijn ze bij Tony. Hij brengt zijn vader, die dementie heeft, naar het verpleeghuis. Dat doet hij niet zonder schuldgevoel. Cheryl staat altijd klaar voor haar vader. Om 24 uur per dag voor hem te kunnen zorgen, gooit ze haar leven drastisch om.
Programmamakers Roosen en Borst gaan in dit programma ook bij zichzelf te rade. Stel dat alzheimer hén treft, hoe willen zij dan hun afscheid aanpakken? Daar denken ze zeker niet hetzelfde over.
Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5
12:07Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent
10:09Race Across the World keert eindelijk terug op de buis: dit is wanneer