TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Blauw Bloed is terug op zijn oude vertrouwde plek: de zaterdagavond van NPO 2. Anne-Mar Zwart is sinds dit seizoen de vaste presentatrice, terwijl oud-presentator Jeroen Snel zich bij het team deskundigen voegt.
Het presentatieteam heeft meteen iets te vieren. Op 31 januari wordt prinses Beatrix 85 jaar en daarom besteedt de eerste aflevering aandacht aan haar leven nádat ze in 2013 afscheid nam als koningin. Hoe gaat het bijvoorbeeld met haar gezondheid en hoe ziet haar dagelijks leven eruit?
Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia kunnen de heugelijke dag niet meevieren. Blauw bloed schakelt live met een verslaggever op Bonaire, waar ze op dat moment op bezoek zijn. Op de verjaardag van prinses Beatrix doet het koninklijke drietal Aruba aan.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen