TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Blauw Bloed is terug op zijn oude vertrouwde plek: de zaterdagavond van NPO 2. Anne-Mar Zwart is sinds dit seizoen de vaste presentatrice, terwijl oud-presentator Jeroen Snel zich bij het team deskundigen voegt.
Het presentatieteam heeft meteen iets te vieren. Op 31 januari wordt prinses Beatrix 85 jaar en daarom besteedt de eerste aflevering aandacht aan haar leven nádat ze in 2013 afscheid nam als koningin. Hoe gaat het bijvoorbeeld met haar gezondheid en hoe ziet haar dagelijks leven eruit?
Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia kunnen de heugelijke dag niet meevieren. Blauw bloed schakelt live met een verslaggever op Bonaire, waar ze op dat moment op bezoek zijn. Op de verjaardag van prinses Beatrix doet het koninklijke drietal Aruba aan.
Partnerbijdrage
Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig
09:09MAFS-Stefan zet een mooie stap in de liefde
08:34De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover