Televisie
Anne-Mar Zwart maakt haar debuut in royaltyprogramma Blauw Bloed
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 26-01-23 14:33

Blauw Bloed is terug op zijn oude vertrouwde plek: de zaterdagavond van NPO 2. Anne-Mar Zwart is sinds dit seizoen de vaste presentatrice, terwijl oud-presentator Jeroen Snel zich bij het team deskundigen voegt.
Blauw Bloed
Het presentatieteam heeft meteen iets te vieren. Op 31 januari wordt prinses Beatrix 85 jaar en daarom besteedt de eerste aflevering aandacht aan haar leven nádat ze in 2013 afscheid nam als koningin. Hoe gaat het bijvoorbeeld met haar gezondheid en hoe ziet haar dagelijks leven eruit?
Bonaire en Aruba
Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia kunnen de heugelijke dag niet meevieren. Blauw bloed schakelt live met een verslaggever op Bonaire, waar ze op dat moment op bezoek zijn. Op de verjaardag van prinses Beatrix doet het koninklijke drietal Aruba aan.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 14:18Chiara uit Big Brother 2023 is het zat en haalt flink uit: 'Ik wil mijn leven terug'
13:42Dure maand voor Peter Gillis
12:50Tekeningen van Kees Momma op de markt
12:16Kijkers hebben nu al genoeg van déze deelnemer in Temptation Island: Love or Leave
12:10Deze deelnemers hebben Een Jaar van Je Leven inmiddels verlaten