TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Blauw Bloed is terug op zijn oude vertrouwde plek: de zaterdagavond van NPO 2. Anne-Mar Zwart is sinds dit seizoen de vaste presentatrice, terwijl oud-presentator Jeroen Snel zich bij het team deskundigen voegt.
Het presentatieteam heeft meteen iets te vieren. Op 31 januari wordt prinses Beatrix 85 jaar en daarom besteedt de eerste aflevering aandacht aan haar leven nádat ze in 2013 afscheid nam als koningin. Hoe gaat het bijvoorbeeld met haar gezondheid en hoe ziet haar dagelijks leven eruit?
Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia kunnen de heugelijke dag niet meevieren. Blauw bloed schakelt live met een verslaggever op Bonaire, waar ze op dat moment op bezoek zijn. Op de verjaardag van prinses Beatrix doet het koninklijke drietal Aruba aan.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)