TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD meldt de komst van Blow up op haar site in een interview met producent EndemolShine Nederland.
De opzet van Blow up is verrassend simpel: een afvalrace waarin duo's ballonkunstenaars de mooiste creaties vervaardigen met lucht en een flinterdun laagje latex. Om te winnen moeten de kandidaten meer kunnen met een ballon dan er een hondje van draaien. Producent Rob van der Vleugel belooft spektakel: "Geloof me, het is bijna kunst wat ze maken. Er is een hele gemeenschap in Nederland. Een wereld die we niet kennen."
Chantal Janzen en Martijn Krabbé, die elkaar nog kennen van The voice of Holland, praten het spektakel aan elkaar. Het is aan ballonartiest Guido Verhoef om samen met een wekelijks wisselend gastjurylid te bepalen wie door mag en voor wie 't ballonetje niet meer opgaat.
RTL 4 programmeert Blow up op de vrijdagavond vanaf 3 juni. Daarmee lijkt de zender een voorzetje te geven op een zomerprogrammering die niet geheel uit herhalingen bestaat. Naast de ballonnenshow zijn ook B&B Vol Liefde en de nieuwe talkshow van Renze Klamer aangekondigd voor de zomerperiode.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers