TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD meldt de komst van Blow up op haar site in een interview met producent EndemolShine Nederland.
De opzet van Blow up is verrassend simpel: een afvalrace waarin duo's ballonkunstenaars de mooiste creaties vervaardigen met lucht en een flinterdun laagje latex. Om te winnen moeten de kandidaten meer kunnen met een ballon dan er een hondje van draaien. Producent Rob van der Vleugel belooft spektakel: "Geloof me, het is bijna kunst wat ze maken. Er is een hele gemeenschap in Nederland. Een wereld die we niet kennen."
Chantal Janzen en Martijn Krabbé, die elkaar nog kennen van The voice of Holland, praten het spektakel aan elkaar. Het is aan ballonartiest Guido Verhoef om samen met een wekelijks wisselend gastjurylid te bepalen wie door mag en voor wie 't ballonetje niet meer opgaat.
RTL 4 programmeert Blow up op de vrijdagavond vanaf 3 juni. Daarmee lijkt de zender een voorzetje te geven op een zomerprogrammering die niet geheel uit herhalingen bestaat. Naast de ballonnenshow zijn ook B&B Vol Liefde en de nieuwe talkshow van Renze Klamer aangekondigd voor de zomerperiode.
Partnerbijdrage
Dit zijn de hoogst gewaardeerde en meest gestreamde programma's op NPO Start van het tweede kwartaal
13:16Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los