TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD meldt de komst van Blow up op haar site in een interview met producent EndemolShine Nederland.
De opzet van Blow up is verrassend simpel: een afvalrace waarin duo's ballonkunstenaars de mooiste creaties vervaardigen met lucht en een flinterdun laagje latex. Om te winnen moeten de kandidaten meer kunnen met een ballon dan er een hondje van draaien. Producent Rob van der Vleugel belooft spektakel: "Geloof me, het is bijna kunst wat ze maken. Er is een hele gemeenschap in Nederland. Een wereld die we niet kennen."
Chantal Janzen en Martijn Krabbé, die elkaar nog kennen van The voice of Holland, praten het spektakel aan elkaar. Het is aan ballonartiest Guido Verhoef om samen met een wekelijks wisselend gastjurylid te bepalen wie door mag en voor wie 't ballonetje niet meer opgaat.
RTL 4 programmeert Blow up op de vrijdagavond vanaf 3 juni. Daarmee lijkt de zender een voorzetje te geven op een zomerprogrammering die niet geheel uit herhalingen bestaat. Naast de ballonnenshow zijn ook B&B Vol Liefde en de nieuwe talkshow van Renze Klamer aangekondigd voor de zomerperiode.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’