TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van De Verraders gaat vanavond van start en daar moeten fans van het tv-programma de rest van het jaar op teren. RTL bevestigt namelijk dit jaar De Verraders Halloween over te slaan, maar geeft fans ook enigszins hoop.
Tina Nijkamp deelde begin deze week in haar podcast dat er geen nieuw seizoen van De Verraders Halloween op de planning staat, onder meer vanwege tegenvallende kijkcijfers. Het klopt dat er dit jaar geen griezelige editie van het spelprogramma komt, laat RTL aan RTL Boulevard weten. Dit betekent alleen niet dat er een definitieve streep door het format is gezet.
"Op dit moment staat er geen Halloween-versie van De Verraders gepland. Maar zeg nooit nooit", meldt RTL aan RTL Boulevard. Dit biedt fans van de spin-off, gepresenteerd door Frank Evenblij, hoop dat het programma mogelijk volgend jaar wel weer te zien is. Het afgelopen seizoen – waarin Olcay Gulsen de tongen losmaakte – was voorlopig in elk geval de laatste, met Niels Oosthoek als winnaar.
Volgens Tina verschijnt er dit najaar wel een alternatief voor Halloween-fans: House of Terror, waarin BN'ers angstaanjagende opdrachten zouden moeten uitvoeren in een soort spookhuis. RTL heeft hier nog niets over losgelaten.
Het vijfde seizoen van De Verraders gaat vanavond in elk geval om 20.00 uur van start op RTL 4.
Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op