TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als bij je favoriete realityshows draait het hierbij ook om maar één vraag: is de liefde van de koppels bestand tegen de ontberingen van de woestijn en de stress die dit met zich meebrengt?
In Race om de Ringen nemen zes koppels onder leiding van Beau van Erven Dorens het tegen elkaar op. Niet zomaar natuurlijk. Ze reizen namelijk stuk voor stuk af naar het prachtige Jordanië waar hen verschillende, lichamelijk en geestelijk uitputtende opdrachten wacht. Of het nu een spel op een drukke markt is, in de hete woestijn of hoog boven een kolkende rivier: de koppels moeten bewijzen of ze echt van elkaar op aan kunnen. De uiteindelijke winnaars ontvangen een geheel verzorgende huwelijksreis.
Om het publiek alvast te laten kennismaken met de door Beau van Erven Dorens bedachte show heeft RTL zojuist een eerste teaser uitgebracht. Bekijk 'm snel hieronder!
Race om de Ringen is vanaf donderdag 26 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?