TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland telt ruim negentigduizend vrachtwagenchauffeurs en die hebben dringend behoefte aan nog eens vijftienduizend collega’s. Zo’n grote beroepsgroep verdient een eigen tv-programma.
In nieuwe seizoen van RTL Transportwereld doen Allard Kalff, Iep van der Meer en Martijn Kuipers weer verslag van de laatste trends, de nieuwste trucks en duurzame innovaties in de wereld van transport en logistiek.
Aansluitend komen ook de autoliefhebbers onder de consumenten aan hun trekken, want om 17.30 uur gaat RTL Autowereld verder met een impressie van de nieuwste ontwikkelingen op autogebied. Er zijn ritjes in bijzondere en exclusieve wagens, maar ook staan de makers stil bij de opmars van duurzame mobiliteit in de vorm van elektrische en hybride auto’s.
RTL Transportwereld is vanaf zondag 22 september weer wekelijks om 17:00 uur te zien op RTL 7.
Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'
09:32Wordt het straks Pauw, De Wit, Moggré EN Klamer?
09:11Estelle Cruijff in Het Waren 2 Fantastische Dagen: 'Mijn hypotheek hangt om mijn arm'