TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland telt ruim negentigduizend vrachtwagenchauffeurs en die hebben dringend behoefte aan nog eens vijftienduizend collega’s. Zo’n grote beroepsgroep verdient een eigen tv-programma.
In nieuwe seizoen van RTL Transportwereld doen Allard Kalff, Iep van der Meer en Martijn Kuipers weer verslag van de laatste trends, de nieuwste trucks en duurzame innovaties in de wereld van transport en logistiek.
Aansluitend komen ook de autoliefhebbers onder de consumenten aan hun trekken, want om 17.30 uur gaat RTL Autowereld verder met een impressie van de nieuwste ontwikkelingen op autogebied. Er zijn ritjes in bijzondere en exclusieve wagens, maar ook staan de makers stil bij de opmars van duurzame mobiliteit in de vorm van elektrische en hybride auto’s.
RTL Transportwereld is vanaf zondag 22 september weer wekelijks om 17:00 uur te zien op RTL 7.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'