TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland telt ruim negentigduizend vrachtwagenchauffeurs en die hebben dringend behoefte aan nog eens vijftienduizend collega’s. Zo’n grote beroepsgroep verdient een eigen tv-programma.
In nieuwe seizoen van RTL Transportwereld doen Allard Kalff, Iep van der Meer en Martijn Kuipers weer verslag van de laatste trends, de nieuwste trucks en duurzame innovaties in de wereld van transport en logistiek.
Aansluitend komen ook de autoliefhebbers onder de consumenten aan hun trekken, want om 17.30 uur gaat RTL Autowereld verder met een impressie van de nieuwste ontwikkelingen op autogebied. Er zijn ritjes in bijzondere en exclusieve wagens, maar ook staan de makers stil bij de opmars van duurzame mobiliteit in de vorm van elektrische en hybride auto’s.
RTL Transportwereld is vanaf zondag 22 september weer wekelijks om 17:00 uur te zien op RTL 7.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen