TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederland telt ruim negentigduizend vrachtwagenchauffeurs en die hebben dringend behoefte aan nog eens vijftienduizend collega’s. Zo’n grote beroepsgroep verdient een eigen tv-programma.
In nieuwe seizoen van RTL Transportwereld doen Allard Kalff, Iep van der Meer en Martijn Kuipers weer verslag van de laatste trends, de nieuwste trucks en duurzame innovaties in de wereld van transport en logistiek.
Aansluitend komen ook de autoliefhebbers onder de consumenten aan hun trekken, want om 17.30 uur gaat RTL Autowereld verder met een impressie van de nieuwste ontwikkelingen op autogebied. Er zijn ritjes in bijzondere en exclusieve wagens, maar ook staan de makers stil bij de opmars van duurzame mobiliteit in de vorm van elektrische en hybride auto’s.
RTL Transportwereld is vanaf zondag 22 september weer wekelijks om 17:00 uur te zien op RTL 7.
'Dit is de startdatum van Boerderij Meiland'
11:31Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen