TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit blijkt uit een zojuist uitgezonden commercial op RTL 4.
Presentator Ruben Nicolai was begin vorig jaar nog zo hoopvol dat bouwstrijd Lego Masters een derde seizoen zou krijgen. Nu krijgt het programma dat binnenkort ook, maar zonder hem en zijn Vlaamse collega Kürt Rogiers. De twee presentatoren worden namelijk ingeruild voor Jamai Loman en Andy Peelman, zo onthult RTL vandaag. Waarom die verandering is doorgevoerd, is echter niet bekend.
Toch belooft het nieuwe seizoen niet minder spectaculair te worden. De Nederlandse en Vlaamse kandidaten, die nog onthuld moeten worden, halen ook dit jaar namelijk in duo's weer alles uit de kast om hun beste beentje voor te zetten in 'nieuwe spectaculaire opdrachten'. Hoe ze het daarvan afbrengen, is vanaf zaterdag 27 augustus wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside