TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanuit de ruimte ziet onze planeet eruit als een kwetsbaar bolletje. Veel astronauten zeggen na terugkomst op aarde dat dit perspectief hen heeft veranderd. Zo ook André Kuipers, die dit gevoel wil doorgeven in de documentaireserie Ruimteschip aarde, die door de ingelaste Giro 555-uitzending voor de aardbeving in Turkije een week later start dan eigenlijk de bedoeling is.
Tijdens een ontdekkingsreis door Nederland gaat hij op zoek naar de schoonheid en kwetsbaarheid van onze leefomgeving, waarbij steeds een ander thema - zoals licht, lucht en natuur - aan bod komt. Andere specialisten, zoals meteoroloog Amara Onwuka, boswachter Tim Hogenbosch en antropoloog Roanne van Voorst vullen Kuipers' kennis van de ruimte en de aarde aan met hun eigen expertise.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park