TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanuit de ruimte ziet onze planeet eruit als een kwetsbaar bolletje. Veel astronauten zeggen na terugkomst op aarde dat dit perspectief hen heeft veranderd. Zo ook André Kuipers, die dit gevoel wil doorgeven in de documentaireserie Ruimteschip aarde, die door de ingelaste Giro 555-uitzending voor de aardbeving in Turkije een week later start dan eigenlijk de bedoeling is.
Tijdens een ontdekkingsreis door Nederland gaat hij op zoek naar de schoonheid en kwetsbaarheid van onze leefomgeving, waarbij steeds een ander thema - zoals licht, lucht en natuur - aan bod komt. Andere specialisten, zoals meteoroloog Amara Onwuka, boswachter Tim Hogenbosch en antropoloog Roanne van Voorst vullen Kuipers' kennis van de ruimte en de aarde aan met hun eigen expertise.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji